Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Tete u Kauflandu...

Upravo tako Mike. Ja sam s 20 dok sam studirala radila u hotelu na racepciji, i svi gosti ma koliko stari bili su mi se obraćali tako, kao i ja njima, to je znak poštovanja i pristojnosti.
2015 03 27
Stvar je u tome sto tete dobiju izricita naredjena da tako rade. Da guraju na sve zive nacine te neke odredjene proizvode od odredjenih firmi. Cak ako ne prodaju odredjenu kolicinu sefovi se deru na njih. Jadne nije im lako uzas. Eto to ti je zato
2015 03 27
ako im se naredi da tako rade, ne mora sve biti popraćeno kolutanjem očima. Mislim da je taj dio svima neprihvatljiv. kad je netko ljubazan i zeli ti prodati nesto, ljubazno odbiješ jer kuzis da mu je to posao. ali kad okrene očima bez pravog razloga, to je bezobrazluk.
2015 03 27
a vidi moje situacije. Kupim 10 kg krompira ( koji nije bio na akcijia9; dođem kući i nađem 3 kamena, nebilo mi teško izvagati ih 3, 850 kg. J a u šoku, ne što si nemogu priuštit, nego se sjetim onih koji jedva izdvoje tih 26 kn i možda samo to jedu i dobiju cca 4 kg kamenja??? potaknuta tom mišlju odem reklamirat , ona mi ladno kaže nisam ga ja pakovala [:frustriran] , ja popizdim i svašta kažem ( u fino naravno) i neželim naknadu štete, nego samo da znaju. Druga situacija; kupim bis floral osvježivač koji košta 30 kn i dođem kući, od 180 ml koliko treba biti ja dobijem 100 možda i opet ja tamo ona bezobrazna i tada tražim za oboje povrat love, i rekla sam da ću im inspekciju zvati i svašta! ima finih ženica, ali ima takvih gadura ( bez uvrede ikome), koje čini mi se po ophođenju i osnovnoj komunikaciji, bontonu nisu niti osnovnu školu završile! preljuta sam [:frustriran] [:ljut]
2015 03 27
Ok da to rade ukoliko kupac kaže da želi ¨parizer¨, ali ako kaže da želi Piko, onda ga je imenovao i odredio točno što želi, pa ne opravdavam podvale..
2015 03 27
Ne znam jer ne kupujem ali bas nikad u stranim lancima koji prodaju prehranu. Kupujem samo u Tommyja, Konzuma, Plodine, Victe i divim se kako su na svih tih stotinu mjesta u raznim djelovima grada tete preusluzne i uvijek nasmjesene
2015 03 27
i da sam potplaćena i da sam umrla prekjučer nikada mi osmijeh sa lica nije silazio kada sam radila sa ljudima.. a općenito rad s ljudima je težak no nikada toliko težak za kulturnno ophođenje 1 stavka prodaje zakon a očito i opća kultura
2015 03 27
@anevk31 [:vrti] Tko ostane pribran u takvim situacijama - svaka čast. Ja bih dobila slom živaca. Meni je još jedino žao što im je naređeno (to je sasvim vidljivo) da svakom kupcu na blagajni moraju pristupiti sa ''Je li bilo sve u redu? Želim vam ugodan ostatak dana''. Da to izlazi iz duše, ne bih se protivila, ali teško mi je gledati kako robote rade od prodavača. Isto tako je i sa prodavačicama u Dubravici koje su mi po tom pitanju vrh svega. Najkiseliji osmijeh (ali ne njihovom voljom), 10048477504 kupaca u danu, uvaljivanje sokova/jogurta uz svako pecivo.. Stvarno mi je žao, sve je to jedna velika mašinerija.
2015 03 27
ma užas [:place]
2015 03 27
Ali kamenje u krumpirima e to je stvarno vrh [:hihot] i tuzno
2015 03 27
uh ima fakat bezobraznih prodavačica.....
2015 03 27
pa da, ali zamislite stvarno curke samo kako je onima koji nemaju... ja hvala Bogu imama, al puno ih nema...
2015 03 27
to mi se desilo tisucu puta i nisam nikad reagirala, nisam izbirljiva i to mi nije bitno, cak sam jednom umjestu sunke dobila sir i nikom nista, necu se nervirati zbog toga [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] , a da ima bezobraznih kupaca ima i to koliko hoces, jedna je probala 10 vrsta salama i onda jos 20 minuta pravila detaljne analize sastava i svega ostalog, ufffffffffff jadne tete, doslo mi da ju bacim u onaj frizider [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2015 03 27
imaju srece šta imaju posao, a kome je danas bajno..... nisu kupci krivi za njihove probleme, ima ko hoče raditi....
2015 03 27
ljudi su postali toliko slobodni u nekim situacijama da je to bogu za plakat. blazene zadruge od prije 20-30-40godina. dobijes sta ti prodavac da. i tocka. [:hihot] [:hihot]
2015 03 27