Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Malo sam nasikirana....

....ne znam dal je PMS u pitanju ili jednostavno neko ludilo u zraku, al danas sam se nasikirala. Kad trazim neku haljinu, cipele, jedno 70 % svega sto mi se svidja, bude bez oznake velicine. Glavno da pise "Prekrasno", "Novo", "Ubercool", "Popularno", "Moderno", "Boje vrtnog patuljka u rano proljece".....svi moguci pridjevi dodani, al od osnovnih podataka nista. Curke molim vas, sve koje ovo vidite, prelistajte svoje artikle i popravite sto nevalja. Znaci kod cipela bi bilo pozeljno da bar pise broj, ako vam se vec ne da mjeriti duljina gazista i visinu pete. I meni nekad pri unosenju artikla "proguta" broj kod oznacavanja velicine, ali zato postoji naslov, opis artikla ili tagovi da se ono unese. Kod robe bi bilo pozeljno da pise s,m,l, ili 36-38-40....jer ovo postaje nemoguce. Nisam ja Vidovita tanga da pogadjam dal je tunika s ili xl velicine.....otezavate i meni a i sebi...moram poslat 20 poruka, da bi mi neke odgovorile i uvrijedjeno ..."sva moja robica je xs" (jer ono, ja bi to trebala znati) [:znoji] [:znoji] [:znoji] I onda moram pojesti duplu dozu kremšnita i vi cete bit krive za mojih 150 kila...DA, UPRAVO VI KOJE CITATE!! [:place] I da, vi koje se selite i "hitno" rasprodajete cijeli ormar, nije vam bas ok staviti 2 plus 1 akciju ili slicno, a ono svaki artikl je bar 100 kn. Ak vec rasprodajete onda snizite cijene na 20-30 kn samo da ode....sretne vi, a i mi koje ovdje i kupujemo! Mislim što vas briga...dok vi budete kupovale Cavalli-a i orindjidji Michael Hors (mislim Kors) u bijelom svijetu, valjda i ja mogu bit ponosna na ulov HMa ili Manga za malu lovu preko Krpica. Glavno je da smo sve happy! I vec vidim odgovore...ja sam to platila 3 zilijuna kuna, pa ne mogu dat za 20!" E pa mozes, ako hoces i ako ti je visak i bitno ti je da se tog rijesis prije nego odes van RH! Imajte na umu da je ovo sve rabljena roba, pa cak i ona koja je s etiketom, jer ne kupujemo ju u trgovini! Uglavnom...to je to za sad....malo mi je lakse [:smije]
2015 03 28
[:smije] [:hihot]
2015 03 28
Like!! [:kesi]
2015 03 28
[slika:0f7eb1ed-51de-42fb-8f06-13d7b650af96] [:smije] [:smije]
2015 03 28
[:smije] [:smije] [:hihot] super napisano [:kesi]
2015 03 28
javi se meni,ja imam sve označeno... [:smije] [:smije]
2015 03 28
ja jučer dogovorila big deal, žena hoće kad se sve zbroji 500kn..i na kraju se pogodimo za 360 s dostavom...dobro njoj, meni još bolje... inače mislim da su ovdje cijene previsoke...
2015 03 28
Deborah imenovat cu te Zamjenicom ministarstva Galebarenja! [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 03 28
[:smije] [:smije] [:smije] [:poljubac]
2015 03 28
luda si, al svida mi se. [:hihot]
2015 03 28
E slazem se sa svim sto si rekla..posebno to nabijanje cjena...ja neki dan pitala curu za kupovinu..kao hitno joj da proda a patike prodaje za 400 kn msm haloo...haha..pozeljela joj srecu i trazila dalje..neke cure ne shvacaju da na krpicama nisu Paris Hilton Beyonce itd..vec ljudi koji nisu toliko imucni i zato kupuju jeftinije..al tu rjetko ko da kupi jeftino...svaka cast pojedincima...al ono za takve visoke cjene kupimo i novo pih..onda nam ni ne trebaju krpice [:ljut] [:znoji] [:jezik]
2015 03 28
pa mene zaobilaze [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ,misle da je škart roba [:jezik] ,e moja Stela i šta sad [:smijesi] Niske cijene škart,,visoke cijene šoping,,,,prije će se prodati te patike,,nego moje krpice [:tuzan]
2015 03 28
Jacica@ e po meni je to glupo da neke stvarcice koje su jeftinije ne vrijede..meni su bas takve super..jer em ljepo izgledaju em su po pristupacnoj cjeni...za visoke cjene nek idu u shoping centar...ovdje bi se trebalo prodavat povoljno..zato je i second hand shop..da ima neznam kolko etiketa isprobana je i daleko od ducana..gubi na vrijednosti..ko to svaca ok ko ne tko im kriv [:hihot] meni je skard odjeca od 2000 kn ovdje [:hihot] kuzim da oce zaradit al prije ce ak spuste cjene...neka djevojka prodaje skoro sve po 40 kn i uspjesna je cak i po 10, 20 a potpuno novo i ocuvano...tako da...svako ima pravo sam procjenit koliko koja robica vrijedi al sad nabit cjenu to je meni osobno bzvz [:smijesi] [:vrti]
2015 03 28
[slika:aca2787b-b6af-4158-8b7f-54844360d564]
2015 03 28
slažem se ja s tobom [:smijesi] točno tako kako si napisala,,,,ali snobova ko g..... [:vrti]
2015 03 28
1 2