Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

pomoc od mojih cura iz pule

Drage moje,molim vas ako znate za jednu oditelj troclanu za neki stan manji garsonjera u puli da mi javite na profil u poruke,njima zaista treba,a kako kod nas uvjek neki problem pa sad su i klinci problem u stanu,UZAS znaci da primaju i djete u stan,hvala [:poljubac]
2015 03 28
Hvala,pa pokusavala sam nesto ali uvjek neki problem ili stan nije za cjelu godinu ili ne primaju djecu ali tek dva dana smo u potragi valda nesto nađem jer nije za mene a volila bi pomoci jer su tek stigli u Pulu pa oni neznaju nista,AKO NESTO SAZNATE PLIZ JAVITE
2015 03 28
Čula sam to da većinom ne primaju obitelj s djecom,mada po meni je najbitnije je da su najmoprimci korektni kao i stanodavac, i da plaćaju na vrijeme. Ja dajem stan u najam,ali zasad samo preko ljeta, no ovi sa njuskala mi djeluju ok ponuda,treba zvati i pitati, ugl. stanova uvijek ima,pa sigurno ceju naci nesto ubrzo [:smijesi] ja stvarno trenutno neznam nikoga za stan, bar ne u gradu..sretno [:smijesi]
2015 03 28
Vec sam zvala ali nisu za cjelu godinu tako da se potraga nastavlja,hvala [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 03 28
[:smijesi]
2015 04 16