Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Sto mu candida!

Cure, trebam pomoć. Moram na brutalnu anticandida dijetu. Je li koja od vas to radila? Nažalost vidim da se preporučuje puno mesa, a ja meso ne jedem... Dakle što mi preostaje? Banane [:hihot] ? Hvala na savjetima [:poljubac]
2015 03 28
Probiotici, žitarice, riba, integralni kruh i peciva, limun, sve zeleno i bogato vlaknima. [:smijesi]
2015 03 28
Koliko ja znam trebala bi banane izbjegavati...imaju dosta secera
2015 03 28
Oh ne! Obožavam banane, pa šta nije fora da se mogu prirodni šećeri (iz voća)? Smijem samo kefir, zar ne?
2015 03 28
Ja sam na anticandida dijeti. Ovo sam si ja zapisala Jaja, slanina, tuna, riba, povrče, piletina i svo meso, pomidori svježi, kiseli kupus, kefir, lgg bio aktiv, kobasice, pršut, kapula, češnjak, jabuka,masline, gauda sir u manjim kolicinama maslac, blitva, špinat,paprika, brokula. fazol, grasak, krumpir tek nakon par tjedana dijete , limun, smeđa riža(ne previse) , mozarella, sjemenke suncokreta, kiselo vrhnje, maslinovo ulje, cikla i mrkva u manjim kolicinama.
2015 03 28
Nesmijes jesti prirodni secer, nikakav secer. Mozes jednom npr. u 2 dana pojesti jednu granny smith jabuku jer se pokazalo da ne utjece lose ako se povremeno konzumira. [:zaljubljen]
2015 03 28
Zeleno i piletina [:smijesi]
2015 03 28
Zna li netko kad bi se trebali primjetiti prvi rezultati? [:sramezljiv] [:place]
2015 03 28
Hvala vam! Ne jedem meso, samo ribu. Tako ću [:hihot] Srećom počinju rasti ukusne biljke :) E mene zaima je li tako funkcioniram mjesec dana, dva mjeseca, koliko? Uh oh [:zaljubljen]
2015 03 28
Cura kaže da ne jede meso a vi i dalje savjetujete meso.
2015 03 28
Ne savjetujemo mi nego anticandida dijeta. Napisala sam sto se smije opcenito jesti. Ako ona ne jede meso onda nece jesti meso i gotovo [:smijesi]
2015 03 28
Ahahaha, ma sve ok! Razumijem. Srećom živim na moru i imam vrt :) ali imam i toliko neuredan život (nemam smjene već znam raditi i po cijeli dan ili dvokratno) - to je vjerojatno i razlog candidi :) Svakako, puno hvala svima na savjetima [:poljubac]
2015 03 28
Sretno [:zaljubljen]
2015 03 28
Candida se hrani šećerom...to izbaciti i biti će ok...ja sam dala šansu krom pikolinatu koji bi kao trebao smanjiti želju za slatkim. I je. Ne mogu ja tvrditi da nije u autosugestija odigrala ulogu, ali eto, pila sam ga mjesec dana, i ni nakon prestanka nemam želju za slatkim, a i logično, odmah mi se snizio i šećer u krvi na normalu. Kako imam pakiranje dovoljno za još dva mjeseca, prodajem ga po simboličnoj cijeni od 30kn (u ljekarnama je puno skuplje), da ga baš ne bacim, a možda nekome pomogne...pa se javite porukom ako ste zainteresirane.
2015 04 11