Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Najzanimljiviji uleti

..kasno popodne, ful krcati birc, uleti stari lokalni pijanec i taman kad prestane pjesma, izdere mi se iz petnih žila "kaj ti pričaš po gradu da smo još uvijek zajedno?!"..ajmeeee [:boji][:sokiran] [:hihot]
2015 03 29
Na plazi smo bile i nosi mi konobar koktel Sex on the beach i govori da salje gospodin na sanku. Vidim ja crn visok zgodan. Dodje on kasnije do nas a ono od sogora prijatelj koji je ozenjen. Tek je onda vidio da me poznaje pa se zacrvenio i povukao sto prije. Super ulet ali kriva osoba
2015 03 29
Kako radim kao kuhar,taj dan sam imala bas ono posla,rostilj all' day aa moj sadasnji decko me zvao na dejt i kao nije mogao cekat da se otusiram on ce mene pokupiti odmah nakon posla bla blaa. kaze hitno mu je,ne moze cekat [:smijesi] .. . i tako mi setamo,kaze on meni mirisis na rostilj,pojeo bih te ! [:smije] [:smije] [:smije] [:smijesi]
2015 03 29
Emili1,tvoj je najbolji!! [:smije] [:smije] [:kesi] Ja nemam baš tak dobre ali evo jedan -da nisam oženjen, sad bi te ženio!
2015 03 29
Kristina [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] mora da i je bilo neugodno!! [:smije]
2015 03 29
Jučer idem sa posla, i jurim na bus za doma, i netko viče za mene hej, hej, crna kožna jakna... Ja si mislim "Bože tko je toliko lud". Zatim nastavi vikat zeleena torbo, hej.. I vidim taj netko mene traži. Okrenem se i vidim taksist. Kaže, kao jel trebaš vožnju, rekoh ne hvala idem busom. Kaže, ma hajde upadaj, ja vozim. Rekoh, jarane, idem 60 kilometara iz grada i sigurno me ti nećeš voziti. Kaže ma hoću majke mi, ni kune ti neću uzeti. Nisam išla. Otiđoh busom. [:smije] haha [:smije] [:smije]
2015 03 29
Jedan od uleta koje pamtim bio je weird i pitao me 'Dali si legalna ili cu morat platit sta te gledam?' pa stogod to znacilo haha...
2015 03 29
mala sanjo sam te nocas. ja reko aj ok evo ga za 10 min " mala znas sta sam sanjo" ja" znam, mene" on" sanjo sam da si ti drvo" ja ga sad gledam a on na to " a ja da sam brsljen i da se motam i penjem na tebe" a ja skoro na pod od smijeha
2015 03 29
"ja bih da se kopaš u moj grob", jedan od mnogobrojnih bisera mog dragog dok me pokušavao zbarit. (Zajedno smo 5 godina [:smije] [:smije] , i ja baš na svašta padam )
2015 03 29
1."Imaš oči boje maslinovog ulja" ( sa šanka, dok sam naručivala cugu) 2. "Da je NDH stajala na ovakvim nogama, ne bi nikad propala" (drugi tip, lokacija nedaleko šanka) štagod značilo ovo drugo [:smijesi]
2015 03 29
Radila sam u komuni sa ovisnicima a netko od njih je na oglasnu ploću napisao"da je Tanja heroin nikada se ne bih skinuo s nje" [:hihot]
2015 03 29
Stvarno svakakvih uleta ima, ne mogu se odlučiti za najbolji, jer je svaki na svoj način poseban [:smije] [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 03 29
jednom dok sam bila jos cura,ostali ja i lik sami,bila je noc,kaze on meni :imas preljepe oci,bas poput neba. Pizam ja njega a koje su mi boje oci? kae on plave. a u mene smedje da smedjije nrmogu biti. tolko mi je to bilo smjesno [:smije]
2015 03 29
Bili u kaficu navecer sa drustvom..odjednom me netko uhvati za straznjicu i stisne junacki! Ja se okrenem i samar direkt u lice! Odjednom muk,a neki se smiju..tip me gleda u cudu, a ovaj do njega uuumire od smijeha! Ja krivog osamarila [:smije] [:smije] [:smije]
2015 03 29
Brdosuza [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 03 29