Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

ako je netko voljan pomoci

Dobar dan drage moje! Dugo sam razmišljala da li da stavim ovo ili ne. Evo ovako, mama mi je imala požar. Ispočetka sam mislila da nije velika steta no kad sam dosla (zivi u drugom gradu) vidjela sam da je izgorilo skoro sve. Nesto posuda smo spasili no robe joj je ostalo jako malo. Ja sam joj dala svu svoju ušteđevinu pa vas molim ako netko ima nesto od odjece velicine 46-48 (za mamu) ili S (za seku) za pokloniti da mi se javi. Puno hvala
2015 03 29
koliko imaju godina ..to je vrlo bitno reci da se prilagodi garderoba
2015 03 29
Seka imam 20 a mama 47. Hvala vam puno
2015 03 29
ojoj [:tuzan]
2015 03 29
a kako mozemo znati da se ne radi o muljazi?? mislim previse ima takvih slicnih situacija, nemojte me krivo shvatiti,molim vas, nezelim nikoga uvrijediti, no nebi mi bilo prvi puta da nekome šaljem paket,ali jednostavno nemojte odmah popit pricu , eto ja sad mogu reci da sam samohrana majka sa 5 djece i stan mi poplavio ,trebam hitno robu pelene, kozmetiku... [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran]
2015 03 29
Draga moja da je bar muljaza. Vjerujte mi ovo sto se dogodilo i sto smo prosli zadnjih par dana ne zelim ni najgorem neprijatelju. Bas zato sam se premisljala da li da stavim ovaj zahtjev za pomoc
2015 03 29
Slatkovrhnje vidim da ste ti i vjeverica14 iz istog grada,pa dogovori primoredaju,ako nisi sigurna.
2015 03 29
Za seku imam nesto nazalost za mamu nemam tako velike robe... Napisi podatke u inbox... [:sramezljiv]
2015 03 29
i obuću pretpostavljam da trebaju pa stavi brojeve...uglavnom malo više informacija stavi, jako je šturo napisano i mi ne možemo znati
2015 03 29
Iskreno, jako mi je neugodno pitati i traziti nekoga. Ali sada kad smo sortirali sto je ostalo vidim da toga ima jako malo i da necu moci sve sama. Dala sam svu ušteđevinu i od toga ce rijeaavati stambeno pitanje a placa mi je tek 15, pa ne mogu kupovati jos odjecu. Jos mi je vise neugodno jer me je strah bas takvih komentara da lazem i ne znam sto. Evo jos jednom ako je netko voljan pomoci neka mi posalje poruku pa cu mu sve objasniti a ako netko zeli mogu mu i poslati slike da se uvjeri
2015 03 29
Imam nesto vel s ,sto mi je premalo...javim ti se u inbox.
2015 03 29
Otiđite u CZSS možda imate pravo na jednokratnu novčanu pomoć. Ne znam detalje tko radi tko ne, ali proguglaj i imaš na netu uvjete za dobivanje. Najviše se može dobiti 2500kn, ali i to je nešto. [:smijesi]
2015 03 29
ima i tema poklanjam pa škicni...a ovo koji broj obuće nose možeš staviti na otvorenu temu da svi vide..nema potrebe da svima šalješ u inbox
2015 03 29
Hvala na informaciji, nisam znala za to. Namjestaj joj ne trba jer nema gdje staviti. Mora se to sve renovirati pa je u podstanarstvu do daljnjega
2015 03 29
Sestra nosi 38, mama 40.
2015 03 29
1 2