Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

the best parfume :)

drage moje dame.... da Vas čujemo... koji je po Vama omiljen original parfem... i koliko bi odvojile za jedan dobar parfem.... trebam savjet za savršen parfem...hvala unaprijed [:smijesi]
2015 04 09
uuu ima ih vise. obozavam ih i imam puno, unatoc tome da sam vrlo izbirljiva po tom pitanju.
2015 04 09
..pretvorila sam se u uho [:hihot]
2015 04 09
evo priznajem...ja imam nekoliko omiljenih (po principu malo mi odovara jedan pa malo drugi i tako neloliko parfema vrtim u krug) ali ne i savršen parfem...to još nisam našla...nikako da nađem neki puderast, prozračan, ma baš onako na Čisto samo da vuče...ne znam se izrazit dobro
2015 04 09
kaj mislite o Diorovim parfemima, Dolce Vita ili Jadore... a o roses Chloe(tak nest)... odem u parfumeriju i onda isprobam dva i više ne znam za treci kakav je.... [:hihot]
2015 04 09
molecule 02 od escentric molecules i jeanne od lanvina
2015 04 09
jadore presladak
2015 04 09
Euphoria, CK [:zaljubljen]
2015 04 09
kakve volis, to je pitanje. cvjetne, orijentalne, vocne.. koji god da si "kibicovala", svakako probaj prije kupnje, pusti par sati da se razvije, da vidis kak se ponasa na tvojoj kozi.
2015 04 09
Chloe <3
2015 04 09
...ne smije biti presladak, mora biti postojan i prozračan
2015 04 09
Ja trenutno koristim i obožavam Balenciaga Florabotanica! Savršen je i nema ko me ne pita za miris. Čak mi i na cesti prilaze prolaznici i pitaju koji parfem koristim! [:sramezljiv] [:sramezljiv] Ja CK Euphoriu obožavala, al sam je se zasitila. Dobila sam je za Božić i nudim je na krpicama, jako povoljno ako netko želi! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 09
citrusan?
2015 04 09
Versace Versus novi broj 1. na listi, kad sam ga probala u parfumeriji nije me se dojmio, i onda sam ga dobila za poklon, pruzila mu sansu, i sad ga obooožavam [:zaljubljen] Inaće od jeftinijih nevjerojatno dobri su mi zarini parfemčići, izdvajam chocolate, dobro se drže za te novce, i uvijek dobijem komplimente da fino mirišim.
2015 04 09
i ja imam Florabotanicu i odličan je...kod mene je problem što teško mjenjam parfeme...tj tri koristim godinama i to je to [:sramezljiv]
2015 04 09
1 2