Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

savjet stručno osposobljavanje

hej jel tko zna koliko se čeka ugovor? jel biro ima veze s tim? jer čula sam nešto ako imaš neku vezu na birou da mi pogura malo papire da ću brže dobit ugovor i počet radit, jel ima istine u tome?
2015 04 15
to nikada ne možeš točno znat...evo ja sam se prijavila na natječaj u 7.mjesecu, razgovori su bili u 9.mj i tek sam 1.12. počela radit... a radi se od Državnom tijelu.. tako da ti iskreno rečeno neka "veza" nema veze, jer ne možeš počet prije nego je to propisano. Imaju oni sve točno uvedeno kad se kreće...
2015 04 15
Kod nas nema veze s vezama na zavodu, čeka se ministarstvo da odobri i cure čekale oko 3mj.
2015 04 15
ja sam prošli tjedan obavila razgovor i primljena sam, kad sam išla na potpisivanje tamo su mi rekli da kao to sad ide na HZZ pa na ministarstvo da odobre i da počinjem kad generacija iz 2014 koja je primljena završi tako da počinjem tek krajem 6mj ili početkom 7mj
2015 04 15
ja sam nakon natječaja čekala odobrenje 1,5 mjesec od ministarstva za privatnu firmu
2015 04 15
meni je isto mjesec i pol trebalo da se srede svi papiri i potpise ugovor sa zavodom
2015 04 20
Meni je isto trebalo mjesec i pol
2016 01 02