Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Crv u namirnici

Cure, našla sam crva u datulji iz Bille. .nisam gadljiva osoba ni nis, al kom se mogu obratit/potuzit na ovo i na koji nacin, jer hebemti haccp sustav i zastitu potrosaca, odvratno [:vrti] [:vrti]
2015 04 15
fuj :(
2015 04 15
Ne znam, možda ja nisam normalna, ali ne gade mi se crvi u voću, osobito koje je krcato šećerom. U najboljem slučaju bi to vratila u Billu i tražila povrat kn. [:smije] P.S. ne bih pojela, sam kažem da mi nije jako fuj. [:smije]
2015 04 15
Obožavam datulje punjene dukatelom [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 15
Bjelančevine, mmm fino
2015 04 15
savršena komba, protein i ugljikohidrat! [:smije]
2015 04 15
ajojjj to nikako nije dobro [:vrti] ako imaš račun vrati, reklamiraj ako nemaš stavi Bilu na listu dućana u kojima moraš bit posebno pažljiva i oprezna kad nešto kupuješ
2015 04 16
Ja sam jednom našla crva u Evinoj ribi iz konzerve. [:ljut] [:ljut] U trgovini su rekli samo da će kontaktirati proizvođača. [:vrti] Nikad više riba iz konzerve, ogadili su me zauvijek.
2015 04 16
ja sam nasla crva u salami koju sam kupila u lidlu. bacila salamu i nikad vise ne kupujem salame iz lidla. jako sam gadljiva osoba kada sam ga pronasla nisam mogla cijeli dan jest koliko mi je zlo bilo [:znoji]
2015 04 16
I meni je to odvratno i mrzim bube i gmizavce i sve takvo, al nije bas da svaku datulju mogu pregledat prilikom pakovanja :/ No ovo za konzervu i salamu.... Smrzla sam se Sad cu svaku datulju ja pregledat kad ne mogu oni Obozavam ih [:place]
2015 04 16
nikom. ima odredjen normativ kolko tih buba moze biti u prehrambenim proizvodima
2015 04 16
U mesu mi nije normalno, ali nekak voće i povrće... onak... blah... Koliko sam ih pojela u trešnjama. [:smije]
2015 04 16
uf, otvaram svaku trešnju i šljivu ko manijak od djetinjstva haha krpica123 di ih kupujes? jer stvarno ih i ja obozavam:/ za neku prosjecnu svotu oke kvalitete? cula sam da u importaneu ima neki ducan s njima, no nisam isla provjerit
2015 04 16
Ako u trešnji nema crva prskane su, i NISU ZDRAVE, pa sad biraj [:hihot] I ja sam prije otvarala..pa domaće ne bih jela, a sad papam samo domaće, sa stabla, zdrave, a imju li mesni dodatak - e, tone bi znala [:smije] jer ne želim znati, ne otvaram [:zaljubljen]
2015 04 16
ma joj, đabe normativi kad se masu prekoracenja zataskava, ne samo animalnog podrijetla, nazalost:/
2015 04 16
1 2