Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neznam jel trazim puno...

Neznam jeli se pricalo o tome ili ne, vjerujem da je al eto. Stvarno ne kuzim cure koje salju upit da im dam mjere neke odjece ili obuce, slikam na sebi, saljem dodatne slike i onda ne napisu ni HVALA. Pa ako je poslala upit nije duzna nista kupiti, ako sam bila ljubazna i izmjerila ramena, struk i neznam sto sve ne, jel toliko tesko napisati barem HVALA ipak mi ne odgovara ili nesto ili je njima to gubljenje vremena?? Onda bi i meni trebalo biti gubljenje vremena slikati i mjeriti. Svi cijene samo svoje vrijeme i trud ali tudje ne. Ili sam mozda ja u krivu pa puno trazim?? Najbolje da napisem ne mjerim i ne saljem dodatne slike. Krasnu bi sliku stvorila o sebi zar ne? U zadnje vrijeme puno sam imala ovakvih situacija i stvarno mi je dosta!! Nadam se da ce neke od tih vidjeti ovo.. Pametnom ne treba dvaput.... [:znoji]
2015 04 18
potpisujem [:znoji]
2015 04 18
znam kako ti je,to se i meni znalo događati ono kao da je teško napisat dobro hvala na trudu ili recimo ne odgovara mi.
2015 04 18
Ma uzas toliko me to ljuti jer je preslo sve granice! Tocno to, stvar kulture.... Znaci moje vrijeme nije dragocjeno a njihovo je. Jos mi salje jedna cura nakon sto sam napisala "pozdrav, javim vam mjere i saljem slike cim dodjem kuci s posla" a ona meni "ok samo pozuri treba mi za svadbu sljedeci tjedan" I naravno nakon sto dobije zeljeno ni traga ni glasa. Dodje mi da joj napisem mala idi u tri lijepe..... [:frustriran]
2015 04 18
Slazem se s tobom u potpunosti. Mjerim, slikam, pa ni hvala ne dobijem. To mi je najgore. A opet da to ne radimo ispalo bi da smo nekulturne, da nam nije cilj prodat, neusluzne, bezobrazne, itd.
2015 04 18
upravo to
2015 04 18
Meni svakih par dana upit za istu haljinicu i onda kad posaljem mjere nema odgovora [:pospan]
2015 04 18
O da,ima toga dosta, pa sada kad me netko to upita uopće ni ne pomišljam da je neteko ozbiljan kupac- sve dok ne vidim uplatu na računu. [:smijesi] Trebala bi postojati lista tih pitalica bez kulture [:smije]
2015 04 18
Masu puta se to desavalo -.-
2015 04 18
I meni se to događa-----ma užas, al već sam navikla..ignore i idemo dalje...nema smisla se sekirat.. Jedna me posen+bno naživcirala što je inzistirala da se slikam u haljini i onda ni a ni b..strašno
2015 04 18
Ja mislim da cu pocet odbijat zahtjeve tipa *poslikajte na sebi*, jer stvarno mi je tog vise preko glave. Stvarno se potrudim, obucem, poslikam, posaljem i nista, nestanu s lica zemlje. Neki dan mi se javila korisnica, prodajem haljinu i uz nju poklanjam stikle i torbicu. I zamolila me dal bi joj poklonila jedne druge stikle iz oglasa (koje inace prodajem, ne poklanjam) uz haljinu i torbicu. Pristala sam, nema problema. Napisala je da ce se javit za sat vremena, i naravno do danas je nema. Niti se javlja. Mogla je samo napisat da je odustala i to je to. Ne kuzim. Ne mora kupit, al kulturno je napisat da odustaje. Takodjer, ne smatram prodanim dok ne vidim uplatu, jer sam dala podatke puno puta, pa na kraju od kupnje nije bilo nista. I nema veze, al pristojno je javit, ne grizem.
2015 04 18
Dogodilo mi se vec sto puta [:frustriran] isto kao zicanje stvari za badava najbolje, a kad otvorim profil od cure imam sta vidjeti nista ispod 500,1000kn. Dno dna nekim osobama tuđa odjeca ne vrijedi nista a njihova kao da je od zlata, cisto nepostovanje. [:ljut] [:ljut]
2015 04 18
Uzas, uzas, uzas...... [:ljut] Do sada sam i ja isla na ignore i idemo dalje ali sad me toliko razljutilo jer ih se u kratko vremena zaredalo ohohooo..... [:frustriran] A k'vragu budi covijek pa napisi HVALA!!!
2015 04 18
ja takvima napišrem, nema na čemu nakon par dana :D
2015 04 18
tazy86 svaka cast dobro si se sjetila [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 18
1 2 3