Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

The Voice! :)

Jel stvarno the voice? Čini mi se da ipak nije. [:kesi] Gledate li, koji su vam favoriti, što predviđate? Ajmo malo gatati ususret polufinalnom performansu. [:smijesi]
2015 04 18
čini se i meni da nije [:smije] većina favorita mi je ispala [:place] , od ovih što su ostali navijam za marina, predviđam da će nina pobijedit, a ako onaj dino prođe u finale ranit ću se, eto toliko [:smije]
2015 04 18
Hoce. Dinu ce opet publika spasit. Koma. I ja navijam za Marina. Predivan svjetski glas ima :) A ona Nina koju svi uzdizu u nebesa mi je koma. Zna samo meketat hahhaha. Bas me zanima kak bi otpjevala neku normalnu pjesmu. Gledala sam malo njezine videe po youtubeu. I stvarno ne zvuci nesto dok pjeva nest normalno. Ja prognoziram da ce u finale Dino, Marin, Ana i Jure. Ako ce Mateo ici u finale ja cu se ranit [:hihot] Neznam ni kak je do ovdje dogurao. Na kraju kad se sve zbroji ispali su puno bolji kandidati, a ostali su neki koji to bas i nisu zasluzili. Al eto.
2015 04 18
nina je moj favorit [:smijesi]
2015 04 18
jel mi može netko objasnit zašto je taj dino zanimljiv, zašto pobogu? to stvarno ne kužim, isto kao ni alena, ni onu drugu dvojicu kojima ne znam ni ime jer su mi toliko neinteresantni.. kužim da marin i nina nisu 'element' za šire mase, al ako ćemo zaista pričati o glasu, marin ima taj zlatni bariton koji je očaravajuć, pjevajući olivera bi me obuzeo, nina također, van ove dimenzije.. ispalo je mnogo solidnih potencijala i u polufinale prođu ova 4 dečka protiv kojih nemam ništa osobno ali kad nastupaju jedva čekam da prestanu.. niđe veze.. hrvatska očito nema ukusa [:smijesi]
2015 04 18
JUREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] Jure Brkljača moj favorit [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 04 18
zašto?
2015 04 18
Ne kontam ni ja šta je u tom Dini, totalno bezličan lik, ovaj mu ide niz dlaku s pjesmama, nije koliko se sjećam pjevao ništa na stranom, nikakvu zahtjevnu pjesmu, baš bezveze...
2015 04 18
Zato jer su sve klinke od 15 na nize zaljubljene u njega [:hihot]
2015 04 18
točno to, zato pitam da mi netko argumentira očaranost bezličnim likovima, da mi otvori oči, pa možda i ja progledam.. igor cukrov much? [slika:2f76636e-9d5d-464a-8ccd-02d36d68a2dd]
2015 04 18
I da, prošlu subotu je Žak ispao totalni šupak (sry na izrazu [:hihot] ) Ema je imala vrhunski nastup, znači SVE, i on onak pusti Ninu jer ima prolaz kod publike, lošeee...ako je već neke izbacio gledajući tko je tu večer imao bolji nastup, mogao je i tad, jer ne da je bila bolja od Nine, već od svih ostalih
2015 04 18
hahahha annimae, dva twinsića [:place] [:kesi]
2015 04 18
kada to počinje? [:sramezljiv]
2015 04 18
Zak ide na pobjedu. I to je to. A zna da s ninom ili dinom, miljenicima publike ima velike sanse za to. S emom nema. I samo je zato ispala. A proslu subotu je bila bolja od Nine.
2015 04 18
nina po meni je odlična no njen performans u hrv traži zvjezdu gdje izvodi Beyonce je katastrofa a kada je sada čuijem [:sokiran] oduševljena sam..ima školovan glas..
2015 04 18
1 2 3