Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Dragonfruit - pitaja (hr)

Djevojke, zivim u Slavoniji na granici s Podravinom. Vec duze vrijeme imam zelju probati pitaju. Ovo voce me toooliko privlaci izgledom da sam luda kad ga vidim na slikama ili kojekakvim receptima na instagramu. [:hihot] Da li je ijedna od vas vidjela ovo predivno voce u prodaji u Hrvatskoj? Nasla sam da je u konzumu 27kn komad. Dala bi te novce da probam to cudo! Naravno, od sva 3 konzuma u mom gradu nema ni u jednom. Jeste li probale pitaju? Kakva je? [:place] [slika:9688e787-eecf-48dd-b80f-c4717fddb76a]
2015 04 21
Mogu ti pogledati u svojem konzumu ako želiš pa ti javim. [:smijesi] Ali nisam ju probala pa ti ne znam reći kakva je.
2015 04 21
Koliko bi bilo blesavo da mi netko salje voce postom, ali da, palo mi je na pamet[:smije] Ako se nades tamo, Ancy, skicni [:hihot]
2015 04 21
Probala, mora biti zreo, ne previše naravno.. A okus je nešto između kivija, lubenice, malo čudno bar meni, al ok
2015 04 21
Super izgleda, al okusom ništa spektakularno. Blaga aroma, a očekivala sam bogat okus. Ne bih opet kupila.
2015 04 21
Nema problema [:jezik] [:smije]
2015 04 21
Odlična ja probala lani savršenstvo okusa [:smijesi]
2015 04 21
I mene je privukao izgled prvenstveno al su mi dinja il mango bolji po okusu.
2015 04 21
To se i meni desilo kad sam išla lychee probati ma niš posebno...al ima jedna sorta lubenica što sam jela u velikom belom svijetu, narancasta izgledom podsjeća na dinju a zapravo okusom je lubenica samo manje vodena više vlaknasta...e to je yummy...
2015 04 21
Probala ali me nije nešto oduševilo. Mislim da ga trenutno nema u prodaji. Ako ima bilo bi barem u Osijeku u intersparu ili kauflandu. Ukoliko vidim javim ti svakako.
2015 04 21
Malo ste me spustile sad sto se tice dozivljaja. Ako budem imala priliku, probat cu svakako. Hvala vaaam [:poljubac]
2015 04 21
Probala i to u Aziji - okus mu je SUPROTAN od izgleda. Baš nedefiniran, kao stiropor.
2015 04 21