Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

da li sam dobro shvatila??

molim pomoć... iz koječega pročitanog ovdje u zadnje vrijeme, nametnuo mi se zaključak da vas netko može prevariti i opljačkati za određeni iznos, a sve što možete je da to ovdje napišete i da joj stavite soli na rep, jer je čak ni zakonski ne možete ganjati ako je iznos manji od 2000 kn. ....a i kad to ovdje napišete.....danima upirete prstom u dotičnu prevaranticu....proglase vas budalom i riskirate da vam zbog toga bude izbrisan profil, a cura i dalje slobodno operira. i (ne daj Bože) ...ako vas to toliko isfrustrira, pa javno obznanite njeno ime i prezime, kao upozorenje ostalim korisnicama krpica.... ehhh.. u tom slučaju vi riskirate da budete procesuirani na policiji !! da li sam ja to dobro shvatila??
2015 04 25
nazalost tako nekako [:vrti]
2015 04 25
Što tebe Danka smete što netko pošteno vara [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 25
Da mislim da si dobro shvatila, nažalost to ti je ovdije tako, nitko ne reagira na one koje varaju [:vrti]
2015 04 25
danka, sve to piše u savjesti, kaže Žućo. Nema smajlića u bijeloj kutici koji dijeli šarene pilulice, na žalost. Riruriruuuuuuu [:sokiran]
2015 04 25
ne smeta mene što netko pošteno vara... nego me smeta što i mene tome ne nauči !! [:smije]
2015 04 25
gita.... vjernik sam, pa mi je malo degutantno....ali s obzirom na adminova ukazivanja... ne bi li bilo vrijeme da nekoga prestaneš zvati: žućo.... nego: vidjelica??!! [:kesi]
2015 04 25
a takoder i ''misteriozno'' nestaju teme koje govore o prevaranticama..
2015 04 25
LJILJKANA ... a to nije ničiji posao ovdje? [:tuzan]
2015 04 25
Pa ne može, šta bi ti htjela biti Brko, ili možda Koki kad narasteš [:hihot] [:hihot] O tebi će otvarati teme i vrijeđati te bez da nekog prevariš a nitko ih neće brisati kao o njima [:jezik]
2015 04 25
male ... žao mi je... da ikako mogu pomoći... [:tuzan] žao mi svih curki koje su nasanjkane zbog toga [:sokiran]
2015 04 25
Pa vidiš da ne insinuiram, Danka. Nestala je neki dan tem o Koki, par dana ranije ona velika isto o njoj sa hrpom prevarenih cura, isti dan je nestala tema o Krpicaboo i još o jednom prevarantu. Toliko o zaštiti poštenih korisnica [:boji]
2015 04 25
Naravno da je to nečiji posao ovdije ali ja ne vidim da bi netko reagirao, bez obzira na sve priajva, nitko ništa [:vrti]
2015 04 25
ok...a tko bi to trebao raditi?
2015 04 25
Pa reagira, Ljiljkana, briše teme o prevarantima. [:place]
2015 04 25
1 2