Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

da li sam dobro shvatila??

sad bi mi trebala @vatamolopove ....ona bi mi to slikovito objasnila [:kesi] [:place]
2015 04 25
Vjerojatno mu/joj je obrisan profil? A zašto? Zato jer..... hvata lopove ? [:vrti]
2015 04 25
koliko sam shvatila, @fatamolopove je izbrisan zbog toga....a ovaj sa: Vatamo.... je bio danas aktivan.
2015 04 25
Ako i jeste, to je samo zato što je adminu danas Sveta subota, jučer je bio Sveti petak, sutra naravno Sv. nedjelja.... nastavi niz [:tuzan]
2015 04 25
radi li za 1. maj?? [:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 25
[:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 04 25
Danka vidim relativno ste novi a tako azurni u svemu ovome? Mene zanima postoji li policija ili je administrator taj koji ganja lopove i vraća lovu? Kako netko zna tko ste Vi,ja ili bilo tko od nas?kako da ja znam da li ste Vi ikoga prevarili a da vam je blokiran profil pa opet otvoren novi?Ako vas netko pokrade i kažete administratoru i on napravi svoje znaci blokira profil sta je i dalje s novcima?taj isti lopov otvori novi profil i kako dalje? Mislim da ste zaista daleko,daleko otišli...predaleko. ovdje sam 3 godine i nikad mi nije palo napamet napisat nečije privatne podatke sto je za mene i samo Ime ako ta osoba to me odobrava a vi koliko vidim niste pokradeni pa mi nije jasan cilj svega ovoga.
2015 04 25
Za ispod 2000 kuna gonis privatnom tuzbom. Osim toga, mislim pa prijevara nema clip level? Nisam pravnica ali koliko znam mozes prijaviti za prijevaru.
2015 04 25
ve1112 odat ću vam tajnu: u svoje slobodno vrijeme radim što ja hoću. otišla sam predaleko?? ne brinite...ne izgubim se ja.... [:kesi]
2015 04 25
od 1.4 je opet 1000kn
2015 04 25
cini se da se ovdje onda ne isplati kupovati za iznose ispod 2000 kn [:kesi] [:hihot]
2015 04 25
1 2