Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Događaji, koncerti, izložbe /

Trazim vikend frendicu

Eto kratko i jasno, dogodilo mi se vec par puta da sam dogovorila izlazak i druga strana otkaze iz nekog razloga ili nisam niti dogovarala nista preko tjedna a eto u subotu mi se bas ide van :D Nisam tip osobe koja bi sama izasla pa eto u startu da skratim komentare :D
2015 04 26
i ti bi tak s nepoznatim ljudima išla van? [:sokiran]
2015 04 26
Svi su nepoznati dok ih ne upoznas :)
2015 04 26
ma šta i toga danas ima [:vrti] [:vrti] [:vrti] vikend frendica---svijet je naćisto poludio...oprosti ništa osobno
2015 04 26
onda odeš van i staneš za šank... pa tko dođe... [:place]
2015 04 26
Ajme, ja bii [:smijesi] Najbolja prijatelkoca me do boli razocaralaa!!! [:place] (ne zbog izlaska naravno) i tak bi otisla s nekim novim, al stvarno, volim upoznat nove ljude! [:jezik] [:zaljubljen]
2015 04 26
i ja,aj u inbox smije]
2015 04 26
[:smije] [:smije] [:smije]
2015 04 26
Mislim da te kužim [:smijesi] mene su počeli ljudi općenito zamarati sa svojim glupostim i izgovorima a nešto se dogovorimo. To je jedan od razloga zašto ne izlazim[:smije]
2015 04 26
Etto ne bi vjerovala ali ima :) Upravo sam napisala da ne idem sama van, tako da sank otpada :)
2015 04 26
svaka vama čast... ja nebi nikad to mogla... drugo je s novim ljudima kad te društvo upozna vani s njima pa zaružite i tak to.. al ovak ko oglas neki,,, pa šta znaš tko se nalazi s druge strane neta... [:boji]
2015 04 26
ne osudujem nikog i nista nikad, al kaj vas nije strah trazit frendove na krpicama, na forumu? Pa otkud znas ko je iza nicka i s kim se sastanes i dopisujes [:vrti]
2015 04 26
Ne razumijem cudenje... zar se ne nalazite s tim istim krpicarkama da prodajete i kupujete stvari? Zasto je cudno otici i na kavu , upoznati se i otici van poslije toga? Stvarno smo jadni balkanci :(
2015 04 26
ma ne cudim se i ne osudujem, samo hocu reci da treba biti oprezan. a daleko od toga da se ne moze i ovdje naci prijatelj :)
2015 04 26
ni ja ne sudim stvarno, nego jednostavno nebi mogla od straha tako preko neta.... kako znati da li je uopće žensko, pa mi tu možemo pisati šta god hoćemo, tko smo i šta smo.... kad vidim sve ove vijesti poput antonije bilić itd.... [:boji]
2015 04 26
1 2 3 4 5