Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

smještaj u Istanbulu-help!

hej curke idem ovo ljeto s frendicom samostalno u Istanbul pa me zanima je li netko već od vas bio i gdje ste bile smještene? Preferiram hotele, a onda privatni smještaj, ali napišite bilo kakav smještaj ukoliko nije bilo jako skupo ( do 70€/dan ) i usluga adekvatna [:smijesi] [:smijesi] hvala unaprijed [slika:ac6bae59-ebd7-42fc-a9f2-c70390edbeeb]
2015 04 27
koji dio preferiras? ja zivim u istanbulu pa se mogu raspitati. dali zelis europski ili azijski dio? ako si prvi puta, mozda je najbolje da ides u hotele na sultanahmetu, tamo je vecina turistickih atrakcija, a sve je dobro povezano i s drugim dijelovima grada. koliko ostajes ? :))
2015 04 27
dada sultanahmet, zaboravila sam napisati [:smijesi] otprilike 4-5 dana
2015 04 27
možeš mi onda usput reći jel s aerodroma bolje uzeti taxi, shuttle ili metroom? [:zaljubljen]
2015 04 27
ja idem uvijek sa sabiha gokcen aerodroma, jer sam ja u kadikoyu, (to me kosta otprilike 5 lira) pa ti ne znam reci za ataturk. taxi ako vas je vise, ali imas buseve jeftino, trebalo bi da je 5-10 lira - ne vise, takodjer metro je jeftin malo si istrazi. 4-5 dana usudila bih se reci da je prekratko za sve sto ovdje mozes vidjeti :) istanbul je preooooogroman, i mozes ga razgledavati danima [:smije] prvo si uzmi istanbul card jer ce ti trebat za bus, metro, trajekt, marmaray i sve ostalo. Razradi si plan gdje ces ici na nacin da sto vise iskoristis 1 dan npr evo konkretno za sultanahmet i cijeli dan obilazis eminonu i taj dio pa odes i vidis suleymaniju, grand bazar, misir bazar, ayu sofiju, cisternu, plavu dzamiju, gulhane park, itd itd. drugi dan npr odes na galatu mada je blizu i to ako stignes obici, poslije galate obidjes istiklal pa sve do taksima i okolo.. mozda produzis do cevahira malo u soping, velik je centar i mozes dobro sopingirati [:smije] i tako. razumjela si... napravi si plan da sto vise obidjes za to vrijeme tj da sto vise vidis za kraci period.
2015 04 27
budem detaljno isplanirala. znam da ce mi to biti prekratko , ali ovo mi je tek 1. posjet. Posto studiram turkologiju cesto cu biti tamo [:smijesi] [:smijesi] [:smijesi]
2015 04 27
i hvala ti [:poljubac]
2015 04 27
onda ces imati vremena i nauzivat ces se. ajde sretno nnč [:poljubac]
2015 04 27
Hotel Azade, dva puta tamo odsjela, u samom centru Sultanhameta, prekrasan pogled, minut pjeske od Aya Sofije, Plave dzamije, cisterne. Cijena je lani bilo smjesno mala, ne znam kako je sad.
2015 05 03