Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Celulit, celuliiiit

Bok svima [:zaljubljen] Primjetih da sam ove zime nakupila ajmo rec malo celulita iza na nogama [:smije] Pa sad kako se toga rijesiti? Dali pomazu one kreme [:hihot] Ja u to nista ne vjerujem, pa mi se neda bacat pare.. Imate vi kakva iskustva s tim kremama? Nekim vjezbama? [:smijesi]
2015 05 03
vježbaj, zdravo se hrani i pij tekućinu.
2015 05 03
znaš li da dečki uopće ni ne gledaju tvoj celulit, zapravo mnogi ni ne znaju što je to? [:hihot] jedino cure gledaju koliko druga cura ima celulita, smiješno, ali istinito [:hihot] (ako se govori o prosječnom celulitu koje ima svaka žena, a ne s 25kg viška)
2015 05 03
Najbrze ces ga se rijesiti trcanjem i vjezbama s opterecenjem
2015 05 03
Ja vjezbam shaun t 25. Zavrsila sam treci tjedan alphe, ali.. ja celulita imam hrpu od puberteta jos.. tako da u ova tri tjedna mogu rec da je napredak sto su mi se noge malo naprijed promijenile. Gladje su. A sad mislim da to malo(sretnice) [:hihot] celulita sto imas mozes rijesit cucnjevima, iskoracima i puno vode.ja pijem i caj od persina. On je navodno jako dobar za ciscenje organizma
2015 05 03
čaj od peršina je odličan za upalu mjehura...tjera ešerihiju van...
2015 05 03
Nemam (još) celulit (dobra genetika, ništa drugo), ali vidjela sam neke recepte sa kavom i maslinovim uljem pa potraži na netu recept. [:smijesi]
2015 05 03
ja sam cula da se s bjelanjkom mazu noge,i da su strije i celulit kasnije neprimjetni [:smijesi]
2015 05 03
Uf.. koliko bjelanjka bi mi trebalo.. [:hihot] moram si kupit neku koku onda [:hihot] [:hihot]
2015 05 03
Grublja masaža, vježbanje i puno vode.
2015 05 03
Masaža je zakon... [:zaljubljen]
2015 05 03
E hvala vam! Nista krecem vjezbati :) I pogledat cu malo o onome sa bjeljanjkom, zvuci dobro :)
2015 05 03
Ako imaš priliku, odi i na anticelulitnu masažu tu i tamo! Nisu skupe, a učinkovite su.
2015 05 05