Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

A sad zbogom dame, zbogom prijatelji...

...... Ja baš moram Da odem Da odlazim I šteta što je jutro tako brzo svanulo Nisam stigao Od svih vas Da se oprostim Uuuuuu Uuuuuu Uuuuuu. A sad zbogom oče, reci zbogom Dubravi Tamo mi je Mati Iz prve Prve ljubavi Iza sebe ostavit ću trag od krvi A i suza Da se jednom kući Mogu vratiti. Ceste sve Kud me vodite U rodni grad Sad me vratite. [:poljubac] Curke, nenadano sutra putujem pa vise necu prodavati neko vrijeme.. cistim ormar i mislila sam stvari pobacat i sada mi je palo na pamet da bi mogla sve stvari poklonit nekoj samohranoj mami koja nosi XS S velicinu... prva samohrana majka koja mi posalje PP sa brojem telefona sve nosi.. biti ce negdje 3, 4 vrece pa je potreban auto. stvari se mogu pokupiti negdje kasno popodne, vecer, u guzvi sam totalnoj... DUBRAVA, ZAGREB Zelim vam svima uspjesnu prodaju [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 21
Sretno kud god da ides...i da se jos sretnije vratis! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 05 21
De, majketi, potegni vodu za sobom jednom u tišini, kao dama. [:pospan]
2015 05 21
Hvala, Brdosuza [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:smijesi] Vatamolopove, [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 21
Sretno...i jako lijepa gesta [:zaljubljen]
2015 05 21
Sretno [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 21
Sovuljagica, Cleopatra, hvala puno [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 05 21
Stela, krasna pjesma [:smijesi] [:smijesi]
2015 05 21
[:zaljubljen] [:poljubac] šteta odlaze sve , drage dobre cure . [:poljubac]
2015 05 21
Sretnooo.... Lijepo je što poklanjaš, a ne bacaš, uvijek ima netko kome treba [:smijesi]
2015 05 21
jos mi se nitko nije javio... [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] hvala Ronnie [:smijesi]
2015 05 21