Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje kupiti udobne cipele/tenisice i uloške?

Gdje najviše volite kupovati cipele (ne štikle) li tenisice da su vam udobne? Preporucite mi nesto vise ni sama neznam gdje da trazim jer mi se nista ne cini udobno, sve mi je u zadnje vrijeme nekako pre tvrdo... i koristite li kakve uloske? I ako da koji su kvalitetni? Mislim od memorijske pjene itd, cula sam da je to udobno....
2015 05 23
Geox ima jako udobnu obuću. A i lijepu za razliku od mnogih udobnih brendova [:hihot]
2015 05 23
pa tenisice kupi ove za trčanje ionako su sad moderne new balance 547, adidas zx, saucony jazz, nike roshe ako traziš jeftinije onda paperplanes running a cipele posto je sad ljeto kupi u ljekarni one neke sandale, ima prelipih mislim da su marke alegria i scholl ne nasjedaj na top shop morala sam ocu kupit te, pa sad zica roshe ili zx
2015 05 23
Ara-kao da i nemam cipele koliko su mi udobne, zatim ecco i geox. Neka ti nikad ne bude zao dati vece novce za kvalitetne cipele, jel stopala su ta koja drze citavo tijelo i kraljeznicu i zato je najvaznije imati dobre i udobne cipele.pozz [:kesi]
2015 05 23
Walkmaxx tenisice - preudobne, nisu preskupe, a ni ne izgledaju loše! [:smijesi]
2015 05 23
Paciotti, udobno i mekano
2015 05 23
Deichman s onim novim gelom.
2015 05 23
Joj mislim da ste me krivo shvatile... nisam mislila na cipele iz ljekarne iki tako neke posebe, nego cipele opcenito, po ducanima gdje su vam najudobnije i koje. Mozd sam krivo postavila pitanje
2015 05 23
Tinkica, kakav novi gel? :)
2015 05 23
Pa, ara, ecco, geox...to ništa nije iz ljekarne... [:sokiran]
2015 05 23
Haha gitadevi, ovo sam napisala za ovu korisnicu Hahaha koja me valjda krivo shvatila:)
2015 05 23
u deichmannu imate tenesice i balerinke sa memory uloškom ,savršeno su udobne i nisu skupe, a od uložaka je fenomenalan form fit uložak koji je anatomski i još ima aktivni ugljen koji sprječava neugodne mirise.
2015 05 23
Hvala ivana !
2015 05 24
onda kod mene :D
2015 05 25