Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zanima me...?

Kako ide postupak npr.ako ja idem narucivat sa ebaya za nekog tko zivi u Bosni,ili bilo gdje izvan HR? Dali ta osoba normalno meni uplati na racun ili kako,sto? Malo blesavo pitanje,al nije mi nikad nitko uplacivao tako pa pitam.
2015 05 26
Pa da, normalno tebi uplati na račun, a ti uneseš adresu te osobe i cijela mudrost. A to hoće li ta osoba imat dodatne troškove što uplaćuje na račun u HR, ne znam zbilja
2015 05 26
Hahah sad kad sam pročitala svoj komentar, zvuči kao da sam full nabrijana neka xD Uopće tako nije trebalo bit. Najnormalnijim tonom pročitaj to [:smije] [:smije] [:smije]
2015 05 26
ma u redu hahah kuzim. hvala [:hihot] [:hihot] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 26
Ako sam u krivu, neka me netko ispravi, naravno Ali eto, nema na čemu [:zaljubljen]
2015 05 26
meni je na prebacivanje love u cesku banka uzela80kn a i ne salju svi selleri u bosnu
2015 05 26
E vidiš, vidiš, bolje da kontaktira svoju banku u vezi naknade. A oglas dobro pogledat :/
2015 05 26
provizija je vjerojatno velika, konkretno za prebacivanje s njemačkog računa na hrvatski provizija je 12 eura, tako da je tu negdje i za druge države [:sokiran]
2015 05 26