Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Honorarni posao

Drage žene, cure tražim suradnice za Avon. Ako volite kozmetiku i želite zaraditi možete postati član Avona besplatno te naručivati za sebe i druge. Poštarina je besplatna, imate zaradu + popuste i poklone za sebe! Uz prvu narudzbu preko 330kn dobivate na poklon parfem u vrijednosti od 190kn. Postoje razni programi i pokloni za vecu zaradu. Radite od doma, kada želite i kako želite! Neovisni ste a uvijek imate nekoga kome se možete obratiti. + Odgoda placanja 14 dana. [:kesi] [slika:dfc4bb85-3329-4bb6-a73a-8e3526576cfe]
2015 05 28
Kaj inače se članstvo plaća? Dok sam ja se igrala s tim avonom toga nije bilo,a bogami ni zarade..I nije se plaćala nikakva poštarina I sl. gluposti,,,
2015 05 28
ne članstvo se ne plaća, ali u roku od mjesec dana mislim moraš naručiti preparata u min 100 kn vrijednosti.. a poštarina je besplatna ukoliko ti iznos prijeđe 100 kn isto mislim. e ja sam prije bila član kao da mogu naručivat za sebe, al jedva bi skupila 100 kn svaki mjesec... ugl nije isplatitvo ako mislite samo za sebe naručivat.. [:tuzan]
2015 05 28
Ma ja se bavila davnih dana,no znam da nisam ništa naručivala poštom već sam išla ženskoj koja je to naručivala tak nekak,uglavnom neispaltivo ako nemaš širok krug ljudi koji samo od tebe kupuju.
2015 05 28
Ne plaća se ne ali ljudi neznaju pa misle da se plaća. Zarade ima ako imate oko sebe ljude koji imaju novac i vole kozmetiku. Sada dolazi na poštu da, preko 100kn besplatna poštarina. Ja iskreno imam velike narudžbe, jer sam nakon nekog vremena stekla stalne kupce koji koriste većinom samo Avonovu kozmetiku kao i ja.
2015 05 29