Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

kidnapirali su me hakeri krpičarski

mene ovako staru kidnapirali hakeri krpičarski to je samo potvrda da sam još uvjek poželjna i privlačna pa gdje ste lopovice pobjegla sam vam iz ruku ha????
2015 05 29
jučer i nestajali postovi na onoj cipela temi,gledam ja jesam to dementna pišem postove a oni sami od sebe nestaju a ja ih ne brišem
2015 05 29
jutros ulazim popiti kaficu s dragim gospodičnama krpičarskim kad ono ja oteta skup sa svojim profilom
2015 05 29
nemrem u vlastitu kuću pasworda mi promjenili i ključ i bravu sve
2015 05 29
eeee al jesam stara al nisam bedasta ne zovem se ja jelenko žužika bezveze
2015 05 29
zaboravile ste da ja imam ključ od sefa i sve mi se lepo na mailu ispisalo pasword promjenjen u 8:58 jutros bila sam naivna istina al ne bum više stari pasword mi je bio isti kao i ime:zuzijelenko prejednostavno napisale ste novi:vjesalica i mail ste promjenile ha????? al dobre stare krpe su me o tome obavjestile e tu ste se zeznule uglavnom možete se sve na tu vašu vješalicu sad posložit žužika je stara hakerica
2015 05 29
[:smije]
2015 05 29
obrisale ste jutros sve moje postove na cipela temi od jučer kad ste mi upale u profil, onda ste me izbacile,upale mi u profil... obrisala je i temu, čudim se da ju je predugo i ostavila, kao admin obrisao kako da ne samo je zato došao na posao. Nije lepo lagati i varati ko laže taj i krade.
2015 05 29
sram vas bilo mene ovako staru otimati ja i altzhajmer još nismo u braku prebistra sam ja za njega tako da ću nastaviti s vama pit kafice
2015 05 29
išla bokte jutros na profil i nemože nutra ni van, pobrisali mi moje upise i prave me šašavom ja stavila duple očale dok sam bola pasword bio je isti ko i ime jer sam stara pa si ja to jednostavno napišem da ne zaboravim al neko promjenio i bravu i ključ
2015 05 29
eee al sad me vješalice možete sve poljubit [:smije] stavila sam datum smrti mog 4 muža pa vi sad bodite kolko vas volja prije ćete dobit eurojackpot
2015 05 29
Danas 08:58 važno odgovori osobno poslovno Zatražili ste promjenu lozinke. Vaš novi login: Korisničko ime: zuzijelenko Lozinka: vjesalica Ako niste zatražili promjenu lozinke, molimo vas da kontaktirajte nas na [email protected] --- Ovaj je e-mail poslan od mojekrpice.hr Kupite, prodajte, zamijenite odjeću, modne dodatke i kozmetiku na mojekrpice.hr evo ovo me danas u inboxu dočekalo
2015 05 29
eee moje frajle krpičarske jeste sad vidle s kim ovdje sve imamo posla, štitite,mjenjajte sve svoje pasworde po profilima da se nebi kao ja iznenadile
2015 05 29
ljubi vas vaša stara i uvjek žužisepotuži [:poljubac]
2015 05 29