Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Alergija na sunce...

pozdrav [:smijesi] ....svake godine,prvih par dana sunčanja dobijem "osip"...crvene točkice koje svrbe za poludit!.....bez obzira koji faktor koristim....sinoć nisam mogla zaspat koliko svrbi [:place] ...može preporuka za neku kremu koja može ublažit to??...mislila sam kupit floceta gel,on navodno ublažava svrbež?......hvala..
2015 05 30
Potrebno je piti kapsulice beta karoten, ali mjesec dana prije izlaganja početi,. počmi odmah! [:poljubac]
2015 05 30
I ja sam to imala par godina, jednu godinu pia i već par godina nemam.. pozz
2015 05 30
Ili Bepanthen, aloe vera gel je isto odličan za smirivanje upaljene kože. Ako imaš takvu reakciju, morala bi se strogo držati pravila kad izlaziti na sunce (do 10 ujutro i poslije 17 popodne), a između toga nositi prozračnu odjeću dugih rukava i nogavica te šešir i sunčane naočale. Također, bilo bi dobro odraditi pripremu za izlaganje suncu u obliku tableta (s beta karotenom i provitaminom A) i pojačati unos koštunjavog i bobičastog voća, taman će im sezona. [:smijesi]
2015 05 30
Malena...mislim da mi je kasno za beta karoten [:sramezljiv] ...čula sam za to,sljedeće godine ću ih piti,hvala!......to dobijem samo na kad se počnem sunčat,ostatak ljeta ništa......
2015 05 30
Znam, tako je i meni bilo, samo početak.. Druge godine piti, a sad pitaj u ljekarni nešto za mazati, kao fenistil i sl.
2015 05 30
ja počnem prije odlaska na more piti claritin i ok je.Oprez sa beta karotenom ne smiju ga piti pušači [:smijesi]
2015 05 30
ja dobijem ogromnu crvenu fleku na ruci [:hihot]
2015 05 30
idem u apoteku,izludit će me koliko me svrbi......hvala vam na savjetima! [:zaljubljen] .....
2015 05 30
meni su kreme radile još veću reakciju, najbolje mi je bilo kad sam otišla par puta na solarij prije sunca
2015 05 30
prvo izbaci kreme za suncanje i maži se prirodnim uljima. dečko je imao isto to... čim se maknuo od krema , više se ne pojavljuje.
2015 05 30
Meni ti je pomogla samo Eucerin krema za suncanje i paralelno sam pila C vitamin. Nista drugo. Kako je to svrbilo samo kad se sjetim..sad bez Eucerina nikud, nikakve Nivee, Vichyji nista...
2015 05 30
moja malena necakinja isto ima alergiju na sunce, crvene tockice dobije. dijete je ima 3 godine i samo place sto se smije biti vani [:place] [:place]
2015 05 30
evo kupila sam flonidan tablete i bepanderm kremu...lakše mi je...nije skroz prošlo ali mi puno bolje!...NomadOrganic...mi možeš preporučit nešto?....da ja ne kemijam,tj. mješam sama ulja(jer nemam pojma o tim stvarima [:sramezljiv] )
2015 05 30
ja to imam vec godinama i samo na rukama ..grozno je to svrbi da sam sva krastava bila ...otisla kod dermatologa i zena mi dala neku krecastu bijelu kremu ..one kaj se posebno rade u apoteci ..i prosli za par dana i otad nis :) :)
2015 05 30
1 2