Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

ukočen mišić u leđima...

pošto moram mirovati u trudnoći (11-12tjedana), cijelo sam vrijeme na kauču.. a jučer sam dosta visila i na krpicama [:hihot] pred spavanje sam osjetila da mi se ukočio neki dugački mišić uz kralježnicu na sredini leđa.. imam filing da će me cijelu zakočit.. šta da radim? kad mi se to u inozemstvu desilo, mužev brat koji je kiropraktičar me izlijepio po leđima trakama, da makne teret s tog mišića i prošlo je.. a sad tako nešto ne mogu jer mi nema tko.. ima kakva ideja što da radim, s čime da mažem a da je sigurno.. namazala sam za sad nevenovom masti, al koliko će mi pomoć, vidjet ćemo..
2015 06 28
Meni je dobar perksindol(valjda sam dobro napisala),ne znam smiju li trudnice koristiti..To ti se mišić ukočio od sjedenja/ležanja u istom položaju..
2015 06 28
konjski balzam... ili ajbolje pitat za savjet na br. 194...
2015 06 28
prošetaj malo, valjda to smiješ [:smijesi] normalno da ćeš se ukočit ako si stalno u jednom položaju [:ljut]
2015 06 28
odem svaki dan do dućana preko ceste, dr mi je zabranila dulje šetnje.. kretanje mi jako fali..
2015 06 28