Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

novi mobitel :)

Cure/decki trebam vasu pomoc, hocu si kupiti novi mobitel ali ne zelim se zaletiti i kupit smece koje ce mi za pola godine crknuti. Zasad su mi LG G3 i Samsung Galaxy S5 top mobiteli, zanima me ako tko ima iskustva s ova dva da mi kaze kakvi su nakon par mjeseci koristenja? I ako imate prijedloge druge mobitele :D Hvala vam unaprijed :) [:poljubac]
2015 06 29
samsung odavno proklinjem [:ljut] [:jezik] imam I phone 4s vec drugu godinu i jos uvik je ko novi. :-) [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 06 29
Iskreno ja ti preporučam LG i Xperiu, mislim da ovi ostali mobiteli više manje su napravljeni da za par mjeseci crknu. Imam super iskustvo sa Xperiom, jako dugo drži baterija, ne blokira, ali sve ovisi od modela do modela. Samsung ti nikako ne bi preporučila, opekle smo se i ja i sestra, ona ima Samsung Galaxy, dobra je kamera, lijepo se daju sve aplikacije otvarat, ali baterija ode prebrzo, a ona nije po cijele dane na mobitelu. Ali kao što ti rekoh ovisi od modela do modela. [:smijesi]
2015 06 29
LG G3 ti je prepredobra opcija-.....
2015 06 29
LG mi je stvarno top top [:smije] Samsung sam imala -sranje,nakon pola god se pokvario (tocnije gasit se poceo i jednom se ugasio i nikad vise upalio) Xperiu mi je frendica imala al je nonstop blokiro LG sam imala i stvarno sam zadovoljna bila (sad je kod mame i dalje radi super) [:smije] Sada imam Nokiu Lumiu i samo cu reci KATASTROFAAA, i mobitel i windows phone trgovina, ocajno aplikacije su lose,kasne uvijek s azuriranjem i jos mnogo .. Sada zelim kupiti mobitel da sam mirna bar 2 god [:smijesi]
2015 06 29
Samsung galaxy s5 oooodličan mobitel, ja ga osobno imam, i nikad nisam zažalila, odlična kamera, što god poželiš i što god se možeš sjetiti na njemu je, tako da je stvarno odličan, vidim da je netko predložio Xperiu, ja osobno ne bih, par prijateljica su ju imale, šteka, baterija brzo ode, ukratko za godinu dana korištenja da bi otvorila samo alarm morat ćeš čekati pet minuta [:hihot]
2015 06 29
Ja imam samsung s5 i ne svidja mi se.. dobila sam ga ali sama ga nikad ne bih kupila. Em steka em se zna izgasiti, ne mogu update instalirati, uzas.Mislim da je lg bolja opcija. Ili iphone.
2015 06 29
Ja imam Sony Xperia z1 compact vec godinu dana i samo rijeci hvale [:zaljubljen] [:zaljubljen] baterija, kamera odlicni ! Sad imas novi z3 compact ima ga frendica i eto, prezadovoljna cak njoj jos duze traje baterija! haha [:smije]
2015 06 29
LG g3 preporučam! :)
2015 06 29
moja preporuka HTC M8,il ak imaš višak para M9 [:smije] ja sam prezadovoljna,mob je zvijer [:zaljubljen] a LG l7, sam prije imala,nije mi baš bio klever [:hihot] ,neznam možda su najnoviji modeli pametniji,brži...al evo,več godinu dana imam HTC i nikad problemi s njim [:kesi]
2015 06 29
I ja svake 4 godine imam htc-ove modele, a nakon četiri godine koriste ih moja djeca i još su odlični.
2015 06 29
ja sam imala galaxy s4, nakon nestasnog trenutka otisao display, popravak 1400kn, imaal sam istu dvojbu kao ti s5 vs g3, iako mi je s4 bio savrsen, od mnogih sam cula da je s5 razocaranje u punom smislu rijeci, brzo pocne stekati, pregrijav se, izlazi iz kamere itd. nakon par mjeseci koristenja g3 apsolutno sam odusevljena, velike preporuke :)
2015 06 29
To ne ovisi od marke mobitela vec od modela. Decko mi je kupio Xperiu miro i krepao nakon 6 mseseci i rekla sam xperiu nikad. Zatim sam na njegov nagovor uzela xperiu arc s i trajao mi je 2 god i jos traje tj radi sve ko prvog dana, osim naravno baterije koja kao i kod svakog moba pocinje krepavat. Sad imam galaxy s4 vec pola godine i jos nista se nije promjenilo baterija traje ko i prvog dana (dan i pol-dva) što je cudo za novljije modele.
2015 06 29