Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

muke po poklonima

cure, za 10 dana imam obranu diplomskog rada i ne znam što da poklonim mentorici ni ostalim članovima komisije. sve 3 su žene [:znoji] nisam pri novcima i ne mogu kupiti ništa skupo. molim vas za ideje, što bi bilo primjereno i lijepo. [:sramezljiv]
2015 07 04
to sam barem ja planirala [:kesi]
2015 07 04
buketić svakoj i vrećica s nekim vinom [:kesi]
2015 07 04
i opet mi je izmiješao redoslijed poruka [:smije]
2015 07 04
buket i vino, da, to je klasika. nisam stručnjak za vina, i opet, nemam novaca za neka skupa vina. a opet, ne mogu ni Ribara uzeti [:znoji] tako da, to bi radije preskočila.. primam dalje ideje [:smijesi]
2015 07 04
Buket bombonjeru ? :)
2015 07 04
Možda nešto autentično za mjesto odkud dolazis, neka rakija mala voćna ili slično+ buket [:zaljubljen]
2015 07 04
buket i bombonjjeru svakako, ako ne dobijem neku originalniju ideju [:smijesi]
2015 07 04
mislila sam buket od pralina. u Krašu to rade. za nekih 50-ak kuna. što mislite, cure?
2015 07 04
Upravo sam to rekla @vanna21 Buket-bombonjera, bez i između :D Ima u Krašu da, meni to je onak simpatično pošto ne volim uvenulo cvijeće poslije...a ovaj buketić pojedeš hehe :)
2015 07 04
Marissa28, nisam te skužila što si htjela reći [:hihot] pa da, meni je to isto super, bezveze mi je kupovat klasičan buket koji će uvenuti za 2 dana [:smijesi] je li dovoljno samo to? ili bih trebala još nešto? [:znoji]
2015 07 04
Dovoljan je samo buket, vjeruj mi. apsolutno ništa drugo nije potrebno.bez obzira sto se čini premalo ili cvijeće se osuši. ali mentoru ne možeš otfurat nešto sto je nama fora.tako je to u "protokolu" [:smije]
2015 07 04
odlično [:smijesi] kažem, stvarno nemam novaca za nešto više. a i sad mozgat o tome što ću kupiti- opet mi nema smisla. [:smijesi] hvala, curke [:poljubac]
2015 07 04
neki ženski kremasti liker i bombonjericu, a i ovi kraš buketi su pun pogodak [:zaljubljen]
2015 07 04
super su ovi kraš buketi [:zaljubljen] ne znam pravi li netko u tvojoj obitelji domaći višnjevac/orahovac/nešto ili neke marmelade pa to nekako fora zapakirat
2015 07 05