Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

BFashion internet narucivanje??

Ne nego na moju babu. Sad sibni link i napisi ovu sam haljinu tila kupit
2015 07 05
[:smije] [:place]
2015 07 05
Hahahha pa ja nevirujen, a kako si ti to zakljucila da sam ja ta neka doticna koju spominjes? Po tome sto sam pitala jeli netko narucivao sa ove stranice? Omg. Aj sad lipo na bfashion pa se uvjeri da su snizenja 70% i ne kometiraj tudje teme ako nemislis napisat nista u vezi ovoga jer ocito nas nista pametnije za radit nego bezveze optuzivat ljude
2015 07 05
Ostalima hvala na odgovoru koji su zapravo vezani uz temu
2015 07 05
Mjauu. Majo daj napisi zivotopis i mjenjaj adminku dok je na g.o. :) koje oko imas beusan ti nije do kolina :-D
2015 07 05
Kaj ti nisi iz Zagreba, dpunobrojeva [:hihot]
2015 07 05
Nikaj, malo čitam mitologiju u kojoj zagrepčani govore dalmatinski [:zaljubljen] Mislim da je Maja Okosokolovo rekla da imaš iste artikle kao i malena33, alias alala66 i još poneki profil... A s obzirom da je Maja bistrica i bistrooka, vjerujem joj
2015 07 05
Mozda zato sto zivin i radin u zg vec 3 godine? Nezan jesi ikad cula da se ljudi sele iz grada u grad ili ti je ovo prva vjest? A maja "bistrica" neka mi da link od tog ili tih profila bas da pogledan
2015 07 05
Prva info [:hihot] A Maja je bistrica bez navodnika [:smijesi]
2015 07 05
Tako san i mislila [:smije] Neznan bas koliko je bistra ali posto vidin da optuzuje ljude bez razloga neka mi da te linkove ili neka ih objavi da provjerimo tu slicnost..
2015 07 05
Može li past neko objašnjenje oko ovih provizija?? [:sokiran]
2015 07 05
A nez eto ocito ja beren te provizije kako maja kaze, dalje nebi znala mozda ona objasni
2015 07 05
Ej, Zmajo [:poljubac] ma valjda taj b-fashion daje neku proviziju onima koji proslijede njihove linkove... za svaki klik... Nebitno, bitno je da je ta bivša korisnica objavljivala po dvadesetak tema dnevno u stilu, super sniženje na b-fashionu sa svojim linkom i kupila kunice. Što nikom ne bi smetalo da je fer i korektno kao i druge korisnice zamolila da se klikne na njezin link ako se već gleda stranica, nego se pravila mila, kao obavještava nas o sniženju pa su joj neke naivke joši zahvaljivale [:tuzan] Ta korisnica je blokirana od admina ne samo zbog toga, nego i zbog hrpe fejk profila kao i negativnih...
2015 07 05
I sad bi to moralo znacit da san to ja samo zbog toga jer san pitala kakva je roba i jeli ista kao sa slike? [:smije] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:smije] [:kesi]
2015 07 05
ne mogu naći jer su ti profili blokirani od strane admina. to si ti jer su ti fore iste,jer otvaraš teme o bfešn opet I artikli su ti isti. [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 07 05