Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

pomoc - kontracepcijske pilule

Naime, nedavno mi je raskinut ugovor sa dr. Kramarićem a još nisam pronašla novog liječnika. Pri kraju sam zadnje kutije a nije mi ostalo još recepta na zdravstvenoj. Sutra bi trebala na more i trebam hitno recept makar za još jednu kutiju. Zna li netko, je li moguće pronaći novog ginekologa i riješiti to prebacivanje u jednom danu da mi da recept? Ili ikako dobiti recept kod privatnika??
2015 07 06
Kramarić je koliko znam otišao valjda u privatnike, a njegovi pacijenti biraju hoće li nastaviti kod njega privatno dolaziti ili će tražiti novog preko hzzo, pa kao stalni pacijent nazovi ih tamo i zatraži trajni recept, ak treba platit, platiš
2015 07 06
Hvala puno, otići ću danas :)
2015 07 06
Privatno imaš i dr.Laušin u stepinčevoj a u domu zdravlja preko hzzo dr.Glavaš ako prima pacijente, ona je jedna prekrasna žena, kod nje sam godinama bila, sve se da s njom i sestrom dogovorit [:zaljubljen]
2015 07 06
Zaboravih, otišla je glavaš iz doma zdravlja, u u paje kolarića je sad [:hihot]
2015 07 06
Koje tablete piješ..???
2015 07 06
Neće ti to ići tako glatko, svaki doktor (normalni) tražit ce od tebe da napraviš Papa test i da izvadiš krv... Radi sigurnosti... Nakon toga ce ti propisat pilule... (Imala ja taj problem [:hihot] )
2015 07 06
ako nekome trebaju tablete...ostao mi je jedan novi neotvoreni paket Yaz pilula..vrijede do 03.2017. [:smijesi]
2015 07 06