Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Medeni mjesec?

Da li je koja djevojka bila na medenom mjesecu u Egiptu?? Svaka informacija bi mi dobro dosla. Preporuka neke agencije,savjeti i slicno... Hvala :* [:poljubac]
2015 07 06
Hvala ti [:kesi]
2015 07 06
ja sam bila na medenom u Egiptu, prije 7 godina, išli smo preko putničke agencije koja se nalazi u a.mallu...išla sam baš po preporuci za odredište i hotel uz dodatni popust preko veze... odlično ...
2015 07 06
razmisli malo o toj destinaciji obzirom na situaciju na Istoku, ja ne bi ni u Tursku išla trenutno.
2015 07 06
Ajme , iz sigurnosnih razloga ne bi odbrala Egipat , nazalost :(
2015 07 06
rađe razmisli o destinaciji..egipat, tunis, sve je to jako rizično sada. rađe izaberi nešto drugo
2015 07 06
Bila u Egiptu, preko bravo putovanja. Sad sve ovisi gdje bi u egipat, na sinaju je skoro uvijek neka frka. A pitanje i kad bi isla, jer je ramazan, pa si razmisli malo o tome....
2015 07 07
nagodinu... tamo 7-8 mj.jer svatovi su nam u 6. ima jos razmisljanja i vremena pa pitam čisto informativno... razmisljala sam i o Brazilu...
2015 07 07
Meni je u Egiptu bilo odlično, voljela bi opet otići, ali za sada je nemoguće zbog financija [:place] . Čak mi je bilo bolje nego u Tunisu [:smijesi]
2015 07 07
Ja ti preporucam Dominikanu ili Kubu.
2015 07 07
Dominikana ok..kuba razocarenje.. ocekivala sam nest drugo.. idi u spanjolsku ili na krstarenje...dubai... tenerifi... egipat super ali idi u 10mj.. bi ce ti veci dozivljaj a manje vrucine... mi bili pocetkom 11mj.u slo padao snijeg na aerodromu a tamo oko 30 stupnjeva bilo.. prekrasno.. nebi nikad isla u zemlju gdje je toplo kad i kod nas... volim promjene..obozavam ovdje krenut iz snijega i doci na plus 30...
2015 07 07
Slazem se, kad sam bila u Tajlandu kod nas snijeg do koljena [:smije]
2015 07 07
svjetske putnice medju nama... svaka čast djevojke... uvjek mi je bila zelja putovat al posao i financije mi nisu dozvoljavale... al medeni je nesto drugo...
2015 07 08
Putovalo se dok je bilo novaca, sad vec dugi nista [:place] ali vjerujem da ce bi bolje [:smijesi] meni se jos maroko i cipar cine zanimljivima [:zaljubljen]
2015 07 08
Mi idemo u Dominikanu u 9 mjesecu isto za medeni mjesec...bili u Dubaiu u 12 mjesecu i odlično nam bilo...kupili jeftine karte i sve sami organizirali,naravno puno prije...ma bilo gdje da odeš bit će ti lijepo.. Mene osobno španjolska malo razočarala,podzemna prljava uzas,plaža prenapučena i preumjetna....ljepše mi je bilo u arapskim zemljama....
2015 07 08
1 2