Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Kolega s posla-part 2

Coco bandicot dobra fora, cak sam i napravila par takvih, pogledi su nam uvijek bili onako duboki i tocno se kuzilo da se privlacimo, al nista dalje od toga nije islo...ne znam dal ne salje poruke jer se vidimo svaki dan osim kad nam se smjene ne poklope il sta
2015 07 15
Pa pozoveš ga na kavu/nes/rakiju/gemišt kaj god I lipo razjasnite stvari.Meni je to pod normalno,ako brdo neće Muhamedu,hoće Muhamed brdu.
2015 07 15
Pozivi ga na kavu nakon posla.... [:smijesi]
2015 07 15
Mozda mu je smetalo to sto si pricala sa drugim..mozda je osjetljiv tip..pa ti tako vraca..ili jednostavno misli da ti ne zelis nista sa njim pa se ohladio muskarci kad vide da zena koja im se svida pricaju sa drugim bio mu to i brat postanu ljubomorni..tako da pokusaj nekako njegovu paznju natrag privuc..neznam dodi do njega sa spikom..neznam gdje radis..ako radis u uredu ili gdje reci mu da ti se pinkala istrosila pa dal ima koju viska pa pocni komunicirat pitaj ga kako si itd..ili gdje god radis smisli nes da ti treba posudit tako ces mu se problizit a neces ispat jadno... [:smije] [:kesi]
2015 07 15
nađete se poslije posla ležerno na cugi i imat ćete oboje priliku popričati
2015 07 15
A drugo da mi radimo bas zajedno pa da smo si vec prisniji na neki nacin mozda bi bez beda predlozila kavu..a sta cu tu u prolazu mu viknut ejj ajmo na kavu il poslat poruku ajmo na kavu iz cista mira, a poslali smo si jednu poruku nakon izlaska za laku noc i tjt. Mozda bi bilo najbolje pokrenut sta je stela rekla, jer tu su svi muski a ja sam normalno ljubazna sa svima porazgovaram i tako, mozda je i on mislio da mi onda nista ne znaci. Jer ja da ga tako vidim a curama isto bi se ohladila mozda...al opet..ne znam dal ih ima i par sa strane pa sam mu ja samo tako bzvz netko na kome testira svoj flert.ah zivote. Haha
2015 07 15
Ma da u pravu si nemoj prva zvat na kavu..samo ce se umislit ako vec sad ignorira onda ce se tako naucit da ti ovo ono..muski kome se svidas mora prvi poduzet korak ako nije musko onda naravno da nece..probaj tako kako sam ti rekla..vjeruj djeluje hhh [:smije] imam ti ja jos mnogo caka..ako zelis javi se u inbox pa cemo nesto smislit..kako moja frendica kaze ja sam doktor love haha [:sramezljiv] [:hihot]
2015 07 15
Haha hvala stela, budem :) ako je kome jos dosadno u zivotu moze davat prijedloge, samo molim vas ne kava [:smije]
2015 07 15
Ma ne trebaš ga zvat na kavu poslije posla jer kavu možete piti i na poslu, kad već možete tipkati po mobitelu, valjda ima vremena i za pauzu. Poslije posla, radije pređite na vašu kemiju [:smije] [:smije] [:smije] Kad se on oženi, a ti i dalje samo šutila, uvijek možete do uredskog wc-a. [:smije] [:smije] [:smije], onda opet otvori temu, bogom danu za krpičarsku perverznu maštu...Do tada, nije loše ni da šutiš i čekaš, nek se duri čim progovoriš s osobom suprotnog spola, to daje na romantici prije potencijalne veze kada će te zbog napetosti i ljubomore zatvarati u podrum...Sretno!!! [:zaljubljen] [:poljubac]
2015 07 15
Imam jos jednu..ako si si s kojim muskarcem tamo dobra al ono bas dobra i da si je ok i sa njim da ga zamolis da ga ispita sta se desilo sa njim i tobom..da mu kaze da je kao primjetio da mu se svidas pa pita u cem je problem..ili da ga barem pita dal mu se svidas..i dal bi nesto sa tobom ono kao iz zezancije muski..bar ces znat na cemu si..evo 2 opcije.. [:kesi]
2015 07 15
povedi i frendicu na cugu [:smije]
2015 07 15
moj prijedlog je da se ostaviš igrica i da mu kažeš izravno sve . ako nije zainteresiran barem ćeš znat na čemu si. [:smijesi]
2015 07 15
Tako je..Uključite cijeli radni kolektiv u vašu ljubavnu zavrzlanu, tako da nakon toga svi muškarci prestanu uopće i ikako pričat sa suprotnim spolom na poslu, kako se opet ne bi desio ovakav nesporazum i spriječile daljnje tragedije. [:smijesi]
2015 07 15
Hmm ili znas sta jos mozes..sry masta se pokrenula haha..mozes sakrit broj ili sa drugog broja se predstavit za kolegu na poslu pa ga isto tako ispitat sve sto se zanima.. [:kesi]
2015 07 15
Ajme koje komplikacije... Ima jedan dobar film,neznam ime gdje poznanik objasnjava curi sto znace recenice i ponasanje osobe s kojom ide na spoj. Na kraju se njih dvoje zaljube al poanta je u sljedecem Cura prepricava sto je potencijalni decko rekao,gdje su bili na spoju,sva uzbudena,uzeo je n jen broj a on hladno kaze to je reda radi samo,bio je kulturan i nece te nikad nazvat. Na kraju tako bude.
2015 07 15