Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

DIjeta od 9-17h

Sanjch, ja sam 34... [:smije] Ti izgledas na onoj slici kao da si cura od 18... [:smijesi] Hvala na savjetima...Sto jedes dalje tokom dana i kad zavrsavas s jelom? Imam nekih 15kg do idealne tezine... [:zaljubljen]
2015 07 25
@storytale, DOBAR IZGOVOR ZLATA VRIJEDI,samo ću to reci. za rezultate u bodybuilding natjecanjima, gdje se sve ocjenjuje, da moze genetika, al za nas, da izgledamo normalno, a ne ko vreće krumpira, nije bitno. pa ja sam imala škembetinu, genetski bi trebala već imati 100kg, a o metabolizmu da ne govorim. ne zelim ulaziti u rasprave, sve se može, sama sebi sam dokazala, samo je pitanje: dali to dovoljno želiš? bez truda, ulaganja,odricanja, nema rezultata, ovo vrijeme na internetu, možeš iskoristiti tako,a mozeš i napraviti nešto za sebe i svoje tijelo. odluka je na tebi ( nama) :) pozdrav ekipa
2015 07 25
Storytale, na istu visinu do 25 god.sam imala 55-58 kg dok sam trenirala i bila cura, kasnije kad sam se naglo prestala baviti sa sportom kg su se poceli ljepiti...to ste vjerovatno i cule da se dogada kod sportasa, mi smo svi u obitelji-siroj i uzoj sportasi i glazbenjaci...baka mi je bila vrhunska gimnasticarka, ja sam poprimila njene i tatine gene, tata mi se bavio rukometom, mama plesom, brat-nogometom...i svi kako su prestali vjezbati, naglo su se udebljali... [:smije]
2015 07 25
Visoka sam 170cm...
2015 07 25
sandra, dalje tokom dana jedem ručak, meso/riba, povrće, tjestenina ili krumpir ili riža, sve u nekim propisanim količinama, meso je uvijek 20dkg, pa neki međuobrok voćni, i navečer, najčešće oko 8-9 nakon treninga jedem opet proteine, ugh ,voće, povrće znam ja pojesti i svašta nešto drugo, što si složim, nije da stalno isto jedem, al sve pazim kako i što treninge imam 3 puta tjedno sa trenerom, vježbe snage, sa utezima i na spravama i on mi pomaže oko prehrane, daje sugestije nakon svake takve fizičke aktivnosti obavezno popijem proteinski shake
2015 07 25
sandra, tijelo pamti, tako da pošto si se bavila sportom,trebalo bi ti biti lakše vratiti se npr kod mene je obrnuto, prezirala sam sport i vjezbanje, a sad se ne mogu zamisliti bez vjezbanja ja sam 168cm
2015 07 25
Ok,hvala ti sanjach na savjetima... [:smijesi]
2015 07 25
Koliko sad imas kg?
2015 07 25
nema na cemu, samo nemoj odustati :) imaš to u sebi, samo se sposloži i naći ćeš inspiraciju uz sve ,da nađeš način i vrijeme za vratit se i biti ono što si bila :)
2015 07 25
[:smije] [:poljubac]
2015 07 25
sad sam trenutno na 53kg. nadam se da ću u narednih godinu dana natuči 5kg mišića
2015 07 25
To bi ti bila idealna kilaza obzirom na visinu...
2015 07 25
ma visina-težina, to mi nebitno, meni je samo bitno ogledalo :) al da 5kg al mišića, ne masti, ne sala :) a to je puno teže nego skinuti masti :)
2015 07 25
Postoje ljudi sa striktnim rezimom prehrane i osobnim trenerom 3 puta tjedno. A postoje ljudi koji su nabacili nekoliko kilograma kojih se zele sto je prije moguce rijesiti, obicno zene poslije trudnoce. Stoga, tko zeli zdravi bodybilderski zivot, super- to onda nek i radi. Ali vecina zeli samo skinuti te nakupljene kilograme i nastaviti normalno jesti i zivjeti. pod normalno mislim na to da ne moze majka cijeli zivot jesti pileci file i salatu, a obitelji je skuhala sarmu. To je apsurdno. Ali ako treba skinuti par kilograma, onda ce jesti tu jadnu piletinu mjesec dva i vratiti izgubljenu figuru. A onda ce biti jedna sarma umjesto dvije na tanjuru za odrzavanje figure. Zivot je prekratak za 6 zdravih obroka dnevno. Meni bar.
2015 07 26
@blingbling pošto ovaj tvoj post ide mene, onda ću i ja odgovoriti na njega Kao prvo ja nisam bodybuilder niti se bavim bodybuildingom, ovaj "režim" je specifičan ali nije striktan i nije bodybuilderski, to kakav oni režim imaju je puno teži i gori od ovog što ja radim, tako da je to što se tice stavljanja u koš. ovdje te tema dijeta od 9-7, koja je rigoroznija i teže podnošljiva od ove moje prehrane, pa sam se zato tu našla prokomentirati i dati par savjeta kako ja radim, jer sam sve dijete sprobala i ovo što ja radim i kako jedem je daleko prihvatljivije i lakše izvedivo nego sve dijete skupa.. a to kako će tko jesti mjesecdva ili cijeli život je njihova volja ili želja, ja sam samo ponudila rješenje koje je meni pomoglo. a to dali je tko majka ili nije i dali kuha familiji ili ne, ne znaci da automatski ne može biti na čistoj prehrani? uostalom tko kaže da si ne može sarmu pojesti? imaš pravo da je život prekratak,da, tebi za 6 zdravih obroka dnevno, ja sebe drukčije ne mogu zamisliti, baš zato jer je život prekratak , mozda ga ucinim zericu dužim, al to ne znaci da neću pojesti kolač :D Ovdje smo da motiviramo jedni druge i pomognemo :) ostanimo u toj vibri :)
2015 07 27