Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

O djeci /

u kojem mjesecu....

da,neutralno uvijek možeš iskoristit..,meni drugo bila curica tako da mi je sve pasalo [:kesi]
2015 07 28
..,a plavo ili rozo,ovisno šta bude,uvijek dobiješ dovoljno od nekog sastrane
2015 07 28
Počela lagano kupovati negdje u 20-om tjednu, znači na pola trudnoće i to sve neutralno (bež, žuto, narančasto, zeleno) iako se već od 14-og tjedna znalo da je pišulinac [:smijesi] Ali za svaki slučaj ipak neutralno [:hihot]
2015 07 28
Kada sam saznala da je curica kupila sam prve čarapice roze :D Negdje ou šestom mjesecu sam počela kupovati robicu, kada bih naišla na nešto što me oborilo s nogu a onda kasnije svu prijeko potrebnu robicu :) Kolica, krevetić i ostalu robicu negdje u sedmom mjesecu..Nisam željela juriti po trgovinama sa trbuhom do zuba a ne vjerujem u bablje priče kako ne treba ništa kupovati unaprijed...
2015 07 28
ElicaEl tako i ja razmisljam da necu sve u zadnji tren. Curke koju ste velicinu kupovale za pocetak?
2015 07 28
56 par komada al brzo naraste na 62
2015 07 29
ma ništa nije rano...uživajte žene u tim malim slatkim stvarima [:zaljubljen] ....samo treba znati podignuti ručnu kočnicu u trgovinama...meni je sve bilo divno i krasno...zato nikad nisam išla sama u kupovinu...treba netko trezvene glave [:hihot]
2015 07 29
ja sam kupovala od 62 i to vecinom neutralno. nemam namjeru za svako dijete kupovat sve ispocetka [:smijesi] ak kupis vece, nece bit problem. ionako ce i to brzo prerast [:smije]
2015 07 29
Andrea ovaj popis je super, hvala [:poljubac] . Mishell ja sam dosta racionalna i uvijek u glavi izvažem treba li mi to. Moj muž bi pokupovao sve što vidi [:smije] .
2015 07 29
hahaha ajde da ima i muških takvih.... [:hihot] ..najgore od svega što me to nije prošlo [:place] ... čini mi se da je izbor odjeće za djecu,ponekad bolji i ljepši nego za nas odrasle [:smije]
2015 07 29
1 2