Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Istanbul - Vaša iskustva

Pozdrav svima! Krajem 12. mjeseca krecem na putovanje u Istanbul sa deckom, pa me od Vas koje ste bile zanimaju iskustva, te kakve su cijene.... avionske karte, cijene smjestaja ( iako smo za smjestaj malo vec pronjuskali ) , gradski prijevoz?? Svaka informacija je dobrodosla :) Hvala [:smijesi]
2015 07 29
Nisam bila tamo ali znam za karte- preko Ryanair-a su najjeftinije, iz Budimpeste se nadu za oko 130 eura, iz Italije oko 200. [:smijesi]
2015 07 29
Bila dva puta u zadnje dvije godine,jednom sa Croatia airlines,karta cca 100€,drugi put sa Air Serbia-150€ Grad apsolutno predivan,uzbudljiv i totalno drugaciji od europskih velikih gradova-a vise manje sam ih sve obisla! Sa smjestajem dobro paziti,mozda i uloziti malo vise u neki dobar hotel jer prodaju sve i svasta pod novo,prvi put smo se opekli! Koristili smo za prijevoz iskljucivo taksi koji je povoljan,ali prije obavezno dogovoriti cijenu jer pokusavaju oderati svakog koga vide. Hrana,ulaznice,kava relativno jefitno,pristupacije nego kod nas Ja sam oba puta bila u proljece,vrijeme je prevrtljivo-malo sunce malo vjetar tako da ne znam kako je u 12.mjesec
2015 07 29
hvala vam svima na pomoci.... :) idemo krajem 12. mjeseca jer tada mi pada iduci godisnji, a nadam se da nece bit prehladno :))
2015 07 29
Ni slucajno dogovaranje s taksistima za cijenu usluge. Tako im pruzas savrsenu priliku da te oderu. Dovoljno je obratiti paznju na taksimetar i ako nije ukljucen obavezno traziti da ga ukljuci. Cijene taksija su povoljne. Preporucujem da odete na pristaniste na Eminonu, tamo mozete kupiti izlete na Buyukadu (mslm 60kn povratna, sat i pol voznje s brodom), turu po Bosporu (slicna cijena) i druge izlete. Nemoj kupovati na Kapalicarsiji jer ti je sve 5puta skuplje. Suveniri su svugdje isti, samo su cijene razlicite. Bolje kupiti u okolnim ulicicama. Sad vidim da ides u 12mjesecu. Dosta je hladno tada i puse vjetar,pa ponesi toplu odjecu (obavezno kapu). Ja sam znala naci dobar smjesta na booking.com. Zadnji put sam imala ogromnu sobu, skroz opremljenu, 10min hoda od Sultanahmeda s doruckom za 120kn. Mali hotelcic, zove se Istasyon Park Hotel. Bit ce vam jako lijepo! (sorry na dugackom tekstu).
2015 07 30
E da, prosle godine je Turkish airlines imao akciju 100Eur povratna karta bas za taj zimski period. Sigurno ce imati i ove godine. I jos: ako ces kupovati suvenire, najbolje kupi sve kod jednog i trazi popust na kolicinu. Nemoj placati u eurima, promjeni novce u lire. [:smijesi] [:smijesi] [:kesi] [:zaljubljen]
2015 07 30
@raru10 , hvala na odgovoru... :) smještaj smo rezervirali, sad jos samo karte..... potrebna je viza, jelda?
2015 07 31
hvala :)
2015 08 01