Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kao nagradna igra :D

Tko mi pomogne da se udebljam 6,7 kg do kraja 9. mjeseca nagrađujem ga sa bilo kojom stvari iz svog ormara :D Savjeti, recepti, preporuke sto da jedem, sve primam :D
2015 07 30
Kikiriki, kokice, bijeli kruh...pomfri fino natopljen uljem [:smije] [:smije]
2015 07 30
čipi-čips + milka jagoda-jedeš i jedno i drugo skupa...prefinooo,a debljaaaa [:smije] [:smije]
2015 07 30
Kolaci cokolade razne keksi! Sokovi Tjesteninu! [:smijesi]
2015 07 30
Ja to sve jedem a nikako da se udebljam .... XD :(
2015 07 30
McDonalds? Restorani brze prehrane? Mnogo majoneze itd?
2015 07 30
i mene zanima [:kesi]
2015 07 31
od kikirikija ces smrsavit, jedi kasno navece
2015 07 31
dođi kod mene na par dana...buš ko balonček okrugla [:smije]
2015 07 31
Ja kuzim da su ovi gore komentari zezancija,al pobogu nemoj ih poslusat [:hihot] [:hihot] Mozda ces na vagi od toga svega bit koju kilu u plusu,al to je "nekvalitetno" debljanje. Idi u teretanu.Neka ti naprave program za jacanje misicne mase (ne,neces izgledat ko bilderica nego ako nemas razvijene misice razvit ce ti se (do koje mjere ti zelis),a ako imas,opet ces dobiti na kilazi jer ces vjezbom gubit stetno a gradit korisno u organizu. Ja sam isto tako,uz teretanu i koristila i whey proteine (no to nije zamjena za obrok!),pratila upute trenera i dobila sam koju kilicu.... *ps radila sam gore navedeno,prezderavala se u megiću svako malo,jedino kaj sam dobila je ruzan podbradak koji je za par dana nestao-metabolizam [:hihot] uglavnom ,probaj ovo moje gore navedeno,nemas sta izgubit (samo dobit-kile [:jezik] ) [:zaljubljen]
2015 07 31
Hvala svima [:kesi] Dolipoli, vec vjezbam babb od zoe rodriguez program za guzu i noge, zelim se samo udebljat kako god, sve prezderavanjem jer mi hitno treba bar 5 kg, imam 48 kg hah [:vrti] postepeno bi ja svu tu masnocu pretvarala u misice :)
2015 07 31
ovisi naravno i o organizmu.zakaj bas hitno? polako,daj tijelu vremena,ovako ces si vise stete donjet nego koristi. ja imam 23 god i 47kg...ne nisam anoreksicna..jedem stalno,redovito,i obilno,ali jednostavno takav mi je metabolizam.vjezbam i sta dobijem super,ako ne ,nikom nista,nemoj na silu [:smije]
2015 07 31
Vec se godinu dana zelim udebljat, uvijek 48,49, nikako vise :( imala sam 5 kg vise i bila sam si taman, ovo mi sad izgleda mrsavo :(
2015 07 31
ha cuj..ja od srednje skole imam tu kilazu...45-46...evo sad najvise 47..pomirila sam se s tim..zahvali genima i nemoj bit zbedirana radi toga.i meni su nozice jako mrsave,sa svoje 23 izgledam ko curica al jebiga...radije cu tak nego trpat u sebe smeće od hrane da bi vaga pokazivala kilu više [:smijesi]
2015 07 31