Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Chanel i Valentino torbic 120kn!

Ako sam otvorila novu temu a ne smijem ispricavam se jer sam na mobitelu pa ni ne znam sta sam sad pritisnula! Uglavnom,vidim da ode na krpicama cure prodaju ove Valentio i Chanel le boy torbice po 300kn,a ja sam danas isla u jedan ducan u Splitu (Iza prime na HNK) i prodaju ih za 120kn i ima raznih boja i velicina pa eto ako nekoga zanima da ne baca novce ovdije kada moze jeftinije proc :) p,s, ako neko ima malu crvenu torbicu za prodat a da nije puno nek mi se javi u inbox pls [:hihot] [:hihot]
2015 07 31
Ok je tema, no ovaj ps vam nije trebao ;)
2015 07 31
Tih torbica ima na ebayju i za manje od 120kn...pa ko voli... [:kesi]
2015 07 31
Po mome dosta se stvari ovdje prodaju sto su fejk, da budemo na jasno nemam nista protiv tko voli neka izvoli, ali po cijenama koje su prevelike da ponekad budu i u blizini cijene orginala na snizenju. Mislim da cure koje kupuju fake ne zele davati sad ogromnu lovu za to..ne znam, mislim da smo svi ovdje da prodjemo jeftinije [:zaljubljen]
2015 07 31
Trazila sam na ebayu like valentino torbice i nisam nasla jeftinije od 150 kn [:sokiran]
2015 07 31
tražim crvenu (klasičnu)Chanel torbu-ne le boy nego vintage,može rabljena i fejk naravno! Ako ko zna za neku nek javi!Hvala
2016 09 02
Također crvenu Antigonu,tražim-može rabljena!
2016 09 15