Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Maska,ulje ili sto

Znaci sta bi po vama bilo najbolje za obnavljanje kose? Imam inace super kosu cvrstu,prirodna crnka nisam se nikad farbala.I sad kod zadnjeg sisanja mi je frizerka tako stanjila kosu da mi je doslovno "ko slama" [:tuzan] . Sa cime da ju tretiram da se obnovi? Hvala curke.
2015 08 03
botox il keratin
2015 08 03
pustiti ju da izraste,vlasi su "slomljene".
2015 08 03
probaj..schwarzkopf gliss... [:smijesi]
2015 08 03
ja koristim kokosovo ulje + Schwarzkopf Gliss Kur Ultimate Hair Repair With Liquid Keratin i kosa mi je meka,dobro ti je još iz avona ono zeleno ulje
2015 08 03
To iz Avona zeleno je samo za vrhove da ne pucaju...
2015 08 03
Keratin [:smijesi]
2015 08 03
Ja sam išla 3-4 puta u godinu dana na keratinski tretman, to je fantastično, kosa je zbilja mekana i obnovljena [:smijesi]
2015 08 03
Koja je razlika između botoxa i keratina [:sramezljiv]
2015 08 03
po meni... botox krace traje, aplikacija je jednostavnija, i ne masti tolko kosu keratin traje oko 6mj-1g, keratin se utiskuje u vlas, masti kosu pa se mece 0,5-1cm od korjena
2015 08 03
Why hair botox? 1) Unlike Keratin treatments that use formaldehyde, hair botox does not use any harmful chemicals. Hair botox is safe enough to use because of the excellent exfoliating effect of this acid; it helps with scalp conditions, such as dandruff and psoriasis. 2) Unlike relaxing treatments, this product can give you straight silky hair without breaking their bonds. It contains a rich formula that shoots nutrients into the damaged cortex of the shaft cuticles and restores hair from inside out. 3) Unlike many keratin treatments, it is impossible for hair botox to damage hair or weaken its integrity, which is quite possible with keratin treatments that are too strong as they deliver too much protein to a client’s hair shaft. 4) Hair botox also works as a great re-constructive treatment as the organic microspheres help minimize hair loss.
2015 08 03
kokosovo ulje. Koristim od Tocco Magico masku za kosu odlična je [:smijesi]
2015 08 03
Red vidis zaboravih na Loko imam vec neke proizvode i super sam zadovoljna.Hvala vam zenske na svim savjetima [:zaljubljen]
2015 08 04