Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodaje li se sta :D

krpice onako .nekidan sam prodala par stvarčica puno bolje je na fb,prošli tjedan prodala sve što sam stavila
2015 08 04
prošli tj nešto sitno i sad ništa... jako slabo [:place]
2015 08 04
Djabe Vam popust kad čovjek koji kupuje mora na račun uplatiti puni iznos troškova slanja, bilo tisak, bilo pošta... + eventualno bankarska provizija ili poštanska ... totalno neisplativo ako se kupuje malo stvari... Što se nije neka sjetila ponudi troškove pola-pola npr, bolje to, nego nudit majice za 10 kn, jer meni je draže dat čovjeku više para za njegovu stvar nego spucat pare na Tisak-paket [:smijesi]
2015 08 04
Tebi se možda čini majica 5 kn, ali kupcu, konkretno meni 5kn majica + 15kn Tisak paket + 5kn provizije kad se uplaćuje na račun (zavisi postoji li ta banka kod mene u gradu, u FINA-i je 4.80) = 25 kn tebi na račun, znači tebi ide 5 kn, a ja plaćam sve ostalo i ti dobiješ pare isti dan ili sutradan a ja čekam robu po 5 dana.... I onda tko je tu u lošijoj poziciji, nezz zašto se čudite...
2015 08 04
ZAMJENE su ZAKON !
2015 08 04
Slabo, samo zamjene i tak to [:hihot]
2015 08 04
nista.. ili se dogovorimo sve za prodaju i onda se ne javi vise :P
2015 08 04
Malo krene pa brzo stane [:smije]
2015 08 04
Krene pa šipak [:smije]
2015 08 04
Malllaaa u pravu si totalno...šta god vidim dok pozbrojim poštarinu i proviziju...puno je. Gledam sad baš boje za kosu recimo 20-30kn + poš+ provizija banke. U dućanu ispadne jeftinije. A ma koliko se reklamirala...ono ponudite cijenu (jer i onako sama ne znam koliko bih šta stavila) ništa od prodaje....velika 0. Trenutno još samo zamjene klapaju [:smijesi]
2015 08 04
o prodaji mogu samo sanjati [:pospan]
2015 08 04
tu i tamo bude nešto, ali relativno slabo [:tuzan] valjda su ljudi po godišnjim odmorima ili skupljaju za iste, ne znam, nadajmo se da će biti uskoro bolje [:smijesi]
2015 08 04
Ja sam stvarno zadovoljna...malo prodam , malo kupim , strpljiva sam i baš se ne uzrujavam oko toga. [:smijesi] Baš sam malo računala...od kad sam na krpama , prosjek mjesečnih suradnji je oko 10. Znate li koliko je to razgovora , dogovora , riječi sa krasnim curama. To mene više veseli...ta naša poznanstva i u konačnici obostrano zadovoljstvo. [:poljubac]
2015 08 04
@Winxica, ima istine i u tome [:smije] nekako ta čar dogovora, pregovora pa čak i ako propadne koja prodaja/kupnja, sve to nekako donosi sreću i zadovoljstvo, nešto se događa bar [:hihot]
2015 08 04
Meni uopce nije problem se dogovorit za postarinu, sa par cura sam znala pola pola, naravno ako je fer suradnja i ne izmislja se topla voda [:smije]
2015 08 04