Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

Hej! Zanima me ima li itko od vas iskustva sa zarađivanjem putem ispunjavanja anketa? Provjeravala sam portale za traženje posla, pa sam naletila i na to. Navodno se u prosjeku po anketi dobije 75 kn pa se može lijepo zaraditi. Nekako mi je teško povjerovati u to pa pitam ako tko ima kakvog iskustva s tim. Konkretno sam informacije pronašla na ovoj stranici hr.surveycompare.net/.
2019 04 09
I mene to oduvijek zanimalo, pratim. :D
2019 04 09
Ma nista od toga, nemojte biti naivne. Pa ni americki sajtovi ne placaju vise od par centi po anketama koje zanju trajati i po sat vremena. Nitko vam neca dati 75kn za anketu, to su gluposti. Osim toga, pise da rijetko kada ispalcuju u obliku novca, vec dobijete gift card za neke trgovine poput Amazona i sl. Ali zarada nije ni priblizno tomu. Plus pokupe vase podatke. Da je to takva laka lova nitko ne bi isao na posao.
2019 04 09
Ja ispunjavam ankete...danas sam baš za jedan panel zamijenila bodove za bon za DM od 100kn... ;) Ne može se baš tako brzo zaraditi, ovisi koliko poziva za ankete dobivaš, nekad češće, nekad rjeđe...svaka nosi određeni broj bodova...ali u svakom slučaju je vrlo zanimljivo... ako nekoga zanima, može mi u inbox poslati svoju mail adresu pa pošaljem pozivnice s panela na kojima ja ispunjavam ankete... :")
2019 04 09
Ovo sto sarah pise je mozda Mediana, mozete se i same ukljuciti. Ja sam samo jednom skupila za 100 kn bon. Ne salju bas cesto ankete. Ipsos salje za dm bon, a mediana lidl.
2019 04 09
Ja sam isto preko Mediane dobivala bonove, jako lijepo.
2019 04 09
> Brdosuza: > Ovo sto sarah pise je mozda Mediana, mozete se i same ukljuciti. > Ja sam samo jednom skupila za 100 kn bon. > Ne salju bas cesto ankete. > Ipsos salje za dm bon, a mediana lidl. Možeš li mi poslati svoj link-pozivnicu za tu Medianu? Da dobiješ bodove za moje učlanjenje... :")
2019 04 09
I mene zanima Mediana, to mi je prvi glas. Moze vise info? 🙂 Ako nekog zanima hendal, jaznam i ipsos i treba mu pozivnica, nek mi samo sibne mail u inbox. PS. Cekam ovih dana dm bon, taman za Uskrs, juhuuu! 🤗
2019 04 09
Ja ispunjavam na dosta stranica...većinom se dobiju bonovi od 100 kn za trgovine, ne tako brzo jer ankete nisu česte, ali skupi se toga kad ispunjavate na više stranica. Ima i jedna koja isplaćuje novce na Vašu karticu i jedna koja isplaćuje na Paypal. Ukoliko netko želi početi riješavati, neka se slobodno javi s mailom pa pošaljem pozivnice za sve koje ja znam i riješavam :D
2019 04 09
Meni se ne svida sto traze sve podatke, s tim oni mogu podici i kredit na moje ime haha Probala sam i odustala bas zbog tih podataka kao sto su broj racuna, oib itd
2019 04 09
Ne sjecam se da sam ikad igdje upisivala oib. Broj racuna sigurno nisam, jer nitko ti ne uplacuje na racun vec si biras bon za kaufland, dm i sl., evenualno na nekima mislim da imas opciju prebacivanja na paypal al od njih sam odustala jer su slali anketu 1 godisnje. Usput, i ovdje nepoznatim osobama dajes br racuna 😁
2019 04 09
Sarah....ako se zelite uclaniti ja vam mogu poslati pozivnicu (treba vas mail), samo ne daju puno, pa se zato ja ni ne trudim za pozivnice :') Mediana daje 4 boda, a ipsos samo 1. Evo vidim da ipsos daje nagrade i u plodinama. Jel netko pokusao coolinarku? Znam da ako pri registraciji kliknes da zelis ankete, takoder sakupljas bodove, a nagrade su vecinom prehrambeni proizvodi (ajvar, senf..), platnene vrecice...
2019 04 09
Također, ako netko želi primati i slati testna pisma preko jednog panela, neka mi se slobodno javi u inbox. Vrlo je jednostavno i oduzima jako malo vremena. Zarada je 12 eura mjesečno na PayPal. Ne radi se o onom "punjenju koverti", da ne bi bilo zabune. Ovo je istraživanje kvalitete poštanskih usluga.
2019 04 09
Ima i talk panel, ali na njemu jako teško nešto skupim,jer oni povremeno brišu bodove,ali sve to ovisi kakav ste profil. I ima Datadiggers
2019 04 10
Mislim da na Talku više ne brišu bodove, dobila sam prošli mjesec isplatu na račun... ;)
2019 04 10
1 2 3 4 5 ... 13