Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

Hej! Zanima me ima li itko od vas iskustva sa zarađivanjem putem ispunjavanja anketa? Provjeravala sam portale za traženje posla, pa sam naletila i na to. Navodno se u prosjeku po anketi dobije 75 kn pa se može lijepo zaraditi. Nekako mi je teško povjerovati u to pa pitam ako tko ima kakvog iskustva s tim. Konkretno sam informacije pronašla na ovoj stranici hr.surveycompare.net/.
prije 15 dana, 16:59
I mene to oduvijek zanimalo, pratim. :D
prije 15 dana, 17:26
Ma nista od toga, nemojte biti naivne. Pa ni americki sajtovi ne placaju vise od par centi po anketama koje zanju trajati i po sat vremena. Nitko vam neca dati 75kn za anketu, to su gluposti. Osim toga, pise da rijetko kada ispalcuju u obliku novca, vec dobijete gift card za neke trgovine poput Amazona i sl. Ali zarada nije ni priblizno tomu. Plus pokupe vase podatke. Da je to takva laka lova nitko ne bi isao na posao.
prije 15 dana, 17:52
Ja ispunjavam ankete...danas sam baš za jedan panel zamijenila bodove za bon za DM od 100kn... ;) Ne može se baš tako brzo zaraditi, ovisi koliko poziva za ankete dobivaš, nekad češće, nekad rjeđe...svaka nosi određeni broj bodova...ali u svakom slučaju je vrlo zanimljivo... ako nekoga zanima, može mi u inbox poslati svoju mail adresu pa pošaljem pozivnice s panela na kojima ja ispunjavam ankete... :")
prije 15 dana, 17:56
Ovo sto sarah pise je mozda Mediana, mozete se i same ukljuciti. Ja sam samo jednom skupila za 100 kn bon. Ne salju bas cesto ankete. Ipsos salje za dm bon, a mediana lidl.
prije 15 dana, 18:32
Ja sam isto preko Mediane dobivala bonove, jako lijepo.
prije 15 dana, 18:44
> Brdosuza: > Ovo sto sarah pise je mozda Mediana, mozete se i same ukljuciti. > Ja sam samo jednom skupila za 100 kn bon. > Ne salju bas cesto ankete. > Ipsos salje za dm bon, a mediana lidl. Možeš li mi poslati svoj link-pozivnicu za tu Medianu? Da dobiješ bodove za moje učlanjenje... :")
prije 15 dana, 18:54
I mene zanima Mediana, to mi je prvi glas. Moze vise info? 🙂 Ako nekog zanima hendal, jaznam i ipsos i treba mu pozivnica, nek mi samo sibne mail u inbox. PS. Cekam ovih dana dm bon, taman za Uskrs, juhuuu! 🤗
prije 15 dana, 18:58
Ja ispunjavam na dosta stranica...većinom se dobiju bonovi od 100 kn za trgovine, ne tako brzo jer ankete nisu česte, ali skupi se toga kad ispunjavate na više stranica. Ima i jedna koja isplaćuje novce na Vašu karticu i jedna koja isplaćuje na Paypal. Ukoliko netko želi početi riješavati, neka se slobodno javi s mailom pa pošaljem pozivnice za sve koje ja znam i riješavam :D
prije 15 dana, 19:00
Meni se ne svida sto traze sve podatke, s tim oni mogu podici i kredit na moje ime haha Probala sam i odustala bas zbog tih podataka kao sto su broj racuna, oib itd
prije 15 dana, 20:02
Ne sjecam se da sam ikad igdje upisivala oib. Broj racuna sigurno nisam, jer nitko ti ne uplacuje na racun vec si biras bon za kaufland, dm i sl., evenualno na nekima mislim da imas opciju prebacivanja na paypal al od njih sam odustala jer su slali anketu 1 godisnje. Usput, i ovdje nepoznatim osobama dajes br racuna 😁
prije 15 dana, 20:22
Sarah....ako se zelite uclaniti ja vam mogu poslati pozivnicu (treba vas mail), samo ne daju puno, pa se zato ja ni ne trudim za pozivnice :') Mediana daje 4 boda, a ipsos samo 1. Evo vidim da ipsos daje nagrade i u plodinama. Jel netko pokusao coolinarku? Znam da ako pri registraciji kliknes da zelis ankete, takoder sakupljas bodove, a nagrade su vecinom prehrambeni proizvodi (ajvar, senf..), platnene vrecice...
prije 15 dana, 20:51
Također, ako netko želi primati i slati testna pisma preko jednog panela, neka mi se slobodno javi u inbox. Vrlo je jednostavno i oduzima jako malo vremena. Zarada je 12 eura mjesečno na PayPal. Ne radi se o onom "punjenju koverti", da ne bi bilo zabune. Ovo je istraživanje kvalitete poštanskih usluga.
prije 15 dana, 20:59
Ima i talk panel, ali na njemu jako teško nešto skupim,jer oni povremeno brišu bodove,ali sve to ovisi kakav ste profil. I ima Datadiggers
prije 14 dana, 07:53
Mislim da na Talku više ne brišu bodove, dobila sam prošli mjesec isplatu na račun... ;)
prije 14 dana, 08:42
1 2 3 Sljedeći