Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

taj koji ste vi naveli, isplacuje lovu na paypol racun. Kad se skupi 1000bodova dobije se 180kn. Nije anketa 75kn, nego mozda bodova. Bodove mjenjate za kune. Ja sam clan tog pqnela, mogu vam poslati pozivnicu.
2019 04 10
Trenutno ispunjavam ankete za Talk i Ipsos. Zadovoljnija sam sa Talk-om, češće mi šalju ankete. Ako nekoga zanima, poslat ću mu pozivnicu. Također, slobodno mi se javite ako mi netko želi poslati pozivnicu za neku drugu firmu.
2019 04 10
Može li mi netko javiti u inbox tko me može dodati od vas koji ispunjavate ankete (sorry nova sam, ne znam ništa o samom procesu pa molim da mi se javite sa nekim detaljima i preporukom) hvala!
2019 04 10
> Azaleasensia: > Može li mi netko javiti u inbox tko me može dodati od vas koji ispunjavate ankete (sorry nova sam, ne znam ništa o samom procesu pa molim da mi se javite sa nekim detaljima i preporukom) hvala! Dobila sam informacije, hvala!
2019 04 10
> Azaleasensia: > > Azaleasensia: > > Može li mi netko javiti u inbox tko me može dodati od vas koji ispunjavate ankete (sorry nova sam, ne znam ništa o samom procesu pa molim da mi se javite sa nekim detaljima i preporukom) hvala! > Dobila sam informacije, hvala! I ja sam nova i zainteresirana pa ako mi netko moze u inbox objasniti detalje.Hvala
2019 04 10
Na surveycompare morate skupiti 1000 bodova da bi dobili 185 kn u zamjenu sad neznam jel na racun ili kao bon
2019 04 10
Ustvari ne zarađujete vi, već kompanije na vama, tj. preko vas štede, to sitno što "ponekad" isplate su zanemarive mrvice, jer prave analize tržišta se ionako plaćaju u ogromnim svotama.
2019 04 10
Ja sam radila terensko anketiranje za Medianu i zaista se moze skupiti brza i velika lova. Jedino vam trebaju dobri i strpljivi prijatelji koji ce pomagati ispunjavati 😜 Sta se dogovora oko posla tice, fleksibilnosti i isplate, sve super. I vremenski rok zna bit stvarno dug tako da se sve stigne.
2019 04 11
cure mozete i meni poslati linkove pliz 🙏🏻
2019 04 11
Lijepi pozdrav cure! Ima li koja dobra duša volje i vremena da i meni malo pojasni kako funkcionira to s anketama? Hvala!
2019 04 13
I mene zanima, info i te pozivnice u inb 🙏 plizz
2019 04 13
Pozdrav, također sam zainteresirana za ankete, slobodno šaljite u inbox pozivnice i objašnjenje :)
2019 04 14
Hej, ja također zainteresirana, pa ako je moguće, inviteate me na siteove, poželjno uz neko objašnjenje kako to funkcionira.... Znam da Vi koji nas inviteate dobivate dosta bodova, pa bolje da me netko invitea i nešto si bodova skupi, neg da samoinicijativno kreiram račune
2019 10 09
Pozdrav, Mene isto zanima vise o tome?
2019 12 18
Pozz cure, molim vas ukratko informacije i pozivnice u inbox !!!
2020 01 14
1 2 3 4 5 6 ... 13