Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Best Secret - iskustva?

Planiram naručiti par stvari sa Best Secreta pa me zanimaju vaša iskustva. Tko dostavlja i da li brzo obrade povrate? I kolko treba da stigne?
2021 04 26
Meni je bas neki dan stiglo nesto s best secreta, dostavlja overseas, a stiglo je kroz tri dana. Zadovoljna sam sa svime.☺️
2021 04 26
Narucivala sam vise puta, od obuce i torbi do odjece. Dostavlja DHL, uglavnom sve stigne za 3 do 4 radna dana. Sto se povrata tice, postupak je vrlo jednostavan, identičan Asos povratima. Povrat novca sam cekala desetak dana.
2021 04 26
Pozdrav, mene zanima ako mogu pitat zašto me ne želi ulogirati u aplikaciji. Imam kod, registrirala sam se ali nikakvu lozinu mi ne prihvaca. 😫
2021 04 26
> LeaMestrovic: > Pozdrav, mene zanima ako mogu pitat zašto me ne želi ulogirati u aplikaciji. Imam kod, registrirala sam se ali nikakvu lozinu mi ne prihvaca. 😫 Lea, pokusajte preko računala, meni je bio isti problem preko mobitela.
2021 04 26
> ProDanovich: > > LeaMestrovic: > > Pozdrav, mene zanima ako mogu pitat zašto me ne želi ulogirati u aplikaciji. Imam kod, registrirala sam se ali nikakvu lozinu mi ne prihvaca. 😫 > Lea, pokusajte preko računala, meni je bio isti problem preko mobitela. Hvalaaa 😊 pokusat cu. Lozinka bi trebala biti kao i kod ili? Taj dio mi nije jasan. Jer me nije trazilo da postavim lozinku.
2021 04 26
Imam 4 pozivnice ako nekome treba https://invite.bestsecret.com/V53-KKN-D2Q?c=hr&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration
2021 04 27
Hvala na info, narucila ujutro i vec su poslali navecer :)
2021 04 27
> LeaMestrovic: > > ProDanovich: > > > LeaMestrovic: > > > Pozdrav, mene zanima ako mogu pitat zašto me ne želi ulogirati u aplikaciji. Imam kod, registrirala sam se ali nikakvu lozinu mi ne prihvaca. 😫 > > Lea, pokusajte preko računala, meni je bio isti problem preko mobitela. > Hvalaaa 😊 pokusat cu. Lozinka bi trebala biti kao i kod ili? Taj dio mi nije jasan. Jer me nije trazilo da postavim lozinku. Ne, ne. Lozinka je sifra koju sami postavite i koja ce vam trebati kako biste se, skupa s mailom mogli ulogirati na svoj profil. Kod za ulazak je jednokratan, on nije vezan uz lozinku. Svakako vam preporucam svima da pogledate sto se nudi, imaju akcije određenih brendova na dnevnoj bazi i može se naći brutalnih komada za stvarno mal novac kada usporedimo cijene sa cijenama kod nas, ali i sniženjima kod nas..
2021 04 27
Ja sam stvarno bila ugodno iznenađena sa popustima. Ima kožnih torbi na 70%, našla Replay traperice na 70%, dok kod nas u outletu ne stave ni u pola cijene. Samo treba uhvatit veličine dok se nije prodalo
2021 04 27
Naručila jednom i čekala paket oko mjesec dana. Čekanje je probilo rok u kojem je paket trebao stići, pa sam se živcirala jer sam mislila da se izgubio, no srećom imaju korektnu službu za korisnike i sve se brzo riješilo, barem u mojem slučaju. Ipak, nakon toga nekako nemam volje naručivati, eventualno budem ako naletim na nešto što mi se baš baš sviđa.
2021 04 30
Ja prezadovoljna! Torbe došle u roku par dana, jaako dobri popusti 😁 Imala sam i jedan povrat, jer mi se prijateljici nije svidila boja 😅, povrat jednostavan i besplatan, a povrat izvršen u roku 8 radnih dana. Preporuke!!
2021 05 04
https://invite.bestsecret.com/VNL-JJ3-GE4?c=hr&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration Evo i pozivnice ako kome zatreba
2021 05 04
> harley01: > Naručila jednom i čekala paket oko mjesec dana. Čekanje je probilo rok u kojem je paket trebao stići, pa sam se živcirala jer sam mislila da se izgubio, no srećom imaju korektnu službu za korisnike i sve se brzo riješilo, barem u mojem slučaju. Ipak, nakon toga nekako nemam volje naručivati, eventualno budem ako naletim na nešto što mi se baš baš sviđa. evo danas je dva tjedna da čekam i piše na broju za praćenje kako paket još uvijek čeka da ga preuzme dostavna služba, ne miče se s mjesta otkad sam napravila narudžbu...prva narudžba i odmah problem.
2021 05 05
> lovefashion27: > > harley01: > > Naručila jednom i čekala paket oko mjesec dana. Čekanje je probilo rok u kojem je paket trebao stići, pa sam se živcirala jer sam mislila da se izgubio, no srećom imaju korektnu službu za korisnike i sve se brzo riješilo, barem u mojem slučaju. Ipak, nakon toga nekako nemam volje naručivati, eventualno budem ako naletim na nešto što mi se baš baš sviđa. > evo danas je dva tjedna da čekam i piše na broju za praćenje kako paket još uvijek čeka da ga preuzme dostavna služba, ne miče se s mjesta otkad sam napravila narudžbu...prva narudžba i odmah problem. Je li ti možda u međuvremenu stigao paket? Imam isti slučaj, a nitko mi se nije povratno javio od korisničke podrške. Ne znam što misliti. :|
2021 05 12
1 2 3 4 5 ... 7