Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Best Secret - iskustva?

Hello, here is your personal invitation link to become a member of the exclusive fashion community BestSecret. Simply click to register and start shopping! https://invite.bestsecret.com/V3X-YFV-QX5?c=hr&utm_campaign=email_invitation&utm_medium=email&utm_source=invitation&utm_content=registration
2022 01 03
Najnovija pozivnica,ako netko treba 😉 https://invite.bestsecret.com/VLH-GVP-7ZJ?c=hr&utm_campaign=copylink_invitation&utm_medium=copylink&utm_source=invitation&utm_content=registration
2022 01 05
Najnoviji kod, ako nekome treba :) Hello, here is your personal invitation link to become a member of the exclusive fashion community BestSecret. Simply click to register and start shopping! https://invite.bestsecret.com/V76-A98-R96?c=hr&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration
2022 01 09
Trenutno je dostava besplatna, a uz moj kod dobijete jos 10% popusta i naknadno dodatne pogodnosti jer imam najvisi level https://invite.bestsecret.nl/VSU-2RM-EVM?c=nl&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration
2022 01 12
Drage članice, imam dvije pozivnice pa iskoristite. Lijep pozdrav https://invite.bestsecret.com/VX4-UQF-WHQ?c=hr&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration
2022 01 15
Pozdrav, ja sam jednom otamo naručila, uzela sam nekoliko Nike tajica, ispostavilo se da nisu original. Prijatelj je takodjer naručio CK bokserice, paket od nekoliko komada, kad ih je usporedio sa svojima koje su kupljene u Peek & Cloppenburgu, zakljucio je da su i one kopija… Možda drže originale za samo neke brendove, ali to je definitivno prvi i zadnji put da tamo naručujem 😊
2022 01 15
> LaParisienne: > Pozdrav, ja sam jednom otamo naručila, uzela sam nekoliko Nike tajica, ispostavilo se da nisu original. Prijatelj je takodjer naručio CK bokserice, paket od nekoliko komada, kad ih je usporedio sa svojima koje su kupljene u Peek & Cloppenburgu, zakljucio je da su i one kopija… > Možda drže originale za samo neke brendove, ali to je definitivno prvi i zadnji put da tamo naručujem 😊 Narucivala sam vise puta Coccinele torbe 3 kom- originali kao u njihovom ducanu u italiji, s dust bagom i svim oznakama, prava koza Ck grudnjake pamucne, isti kao oni kupljeni u ducanu u palma novi Uggsice i replay gleznace sve jednako kao tu kod nas u fashion and friends Pa mi njie jasno kako ste vi dobili kopije😳
2022 01 20
Ne znam, kažem vjerojatno za neke stvari drže originale. 😊
2022 01 20
> LaParisienne: > Pozdrav, ja sam jednom otamo naručila, uzela sam nekoliko Nike tajica, ispostavilo se da nisu original. Prijatelj je takodjer naručio CK bokserice, paket od nekoliko komada, kad ih je usporedio sa svojima koje su kupljene u Peek & Cloppenburgu, zakljucio je da su i one kopija… > Možda drže originale za samo neke brendove, ali to je definitivno prvi i zadnji put da tamo naručujem 😊 To sigurno ne moze biti istina jer niste kupili na placu u Bosanskom Brodu nego sa stranice registrirane u EU koja sigurno ne bi opstala da prodaje kopije. Ono sto se mozda desilo je da ste dobili neku stariju kolekciju jer oni zapravo tako rade, to je outlet ducan. Ima stvari iz redovne kolekcije, ali to nece biti na 70% popusta, ostalo je starija roba. Sto ne znaci da ne valja nego su mozda usivene drugacije etikete ili je drugaciji tekst od onog kojeg ima za kupiti danas u ducanu
2022 01 20
Draga Tina, je li istina ili nije raspravite s Best Secretom. Dobila sam nešto što nisam naručila, moje iskustvo je bilo takvo kakvo jest, Vi se slobodno vodite nekim drugim iskustvima, moje ne morate uvažiti niti sam to tražila od Vas. "To sigurno ne može biti istina", Bože obraza...
2022 01 20
Ako niste znali puno brendova radi posebnu kolekciju za outlet koje su losije kvalitete te se etikete razlikuju od onih iz obicnih ducana. A nike je poznat da to rade. Kao i ostali američki brendovi, dok europski to ne rade za sad. Zato im je isplativo prodavati po niskim cijenama. Ali i zna se da mi siromasi dobivamo lošiju robu od one u Njemačkoj, također ponuda na BS nije ista kao npr za Njemačku. To vrijedi i za hranu u dućanima, ali i za robu
2022 01 20
> jelena693: > Ako niste znali puno brendova radi posebnu kolekciju za outlet koje su losije kvalitete te se etikete razlikuju od onih iz obicnih ducana. A nike je poznat da to rade. Kao i ostali američki brendovi, dok europski to ne rade za sad. Zato im je isplativo prodavati po niskim cijenama. Ali i zna se da mi siromasi dobivamo lošiju robu od one u Njemačkoj, također ponuda na BS nije ista kao npr za Njemačku. To vrijedi i za hranu u dućanima, ali i za robu S ovim se slažem, živim na relaciji Engleska - Hrvatska i sve je drukčije, počevši od običnog Ariela pa preko hrane do garderobe, mada cijena je potpuno zanemariva i nebitna. Ovo što sam ja dobila u paketu (i vratila) je bilo od nekvalitetnog materijala i spremno za kontejner, a ne povrat.
2022 01 20
Ako nekome treba kod za popust. Mislim da se prilikom registracije dobije odmah kupon s 10% popusta. Vikendom je najčešće besplatna poštarina. https://invite.bestsecret.com/VBJ-NFG-DKC?c=hr&utm_campaign=app_invitation&utm_medium=app&utm_source=invitation&utm_content=registration
2022 01 22
> LaParisienne: > Draga Tina, je li istina ili nije raspravite s Best Secretom. Dobila sam nešto što nisam naručila, moje iskustvo je bilo takvo kakvo jest, Vi se slobodno vodite nekim drugim iskustvima, moje ne morate uvažiti niti sam to tražila od Vas. "To sigurno ne može biti istina", Bože obraza... Hahah boze obraza... Pricate gluposti i "optuzujete" da je nesto fejk i onda se jos vrijedate kad vam se ukaze da niste u pravu Pa eto, niste bili zadovoljni i vratili ste robu, u cemu je problem. Ono na sto sam vam ja htjela svratiti paznju je da "nije original" nije istina jer bi vec neka institucija europske unije zatvorila tu trgovinu buduci da je prodavanje "ne original" robe kazneno djelo. Ipak, ukoliko mislite da ste ipak dobili nesto sto je kopija, vasa obaveza je to prijaviti istim tim institucijama europske unije kako bi navedenu trgovinu zatvorili, a ne srat po njoj na forumima. Plus, moj ton uopce nije bio bezobrazan, samo sam vam svratila paznju na cinjenice. Za razliku od vaseg bezobraznog napada na mene. Ako cemo tako, nitko ovdje nije trazio ni vase pogresno misljenje. Take a chill pill, bonton i knjigu o komunikacijskim vjestinama
2022 01 24
Draga Tina, skini mi se s kičme. Što se mog prvog komentara na ovoj temi tiče, a koji vas bode u oči, on je ovdje ostavljen radi naslova kojeg očigledno niste pročitali - ISKUSTVA. Ja sam svoje iznijela, nisam se vama prva obratila. Svoj vi posao, nažalost vi ste ti koji se brecate na tuđe objave. Iskustva su valjana samo kad su pozitivna, izgleda da uvjete foruma nisam pročitala, neka me poduči nekakva korisnica na njemu… Lijep pozdrav i ugodan dan 🌹
2022 01 24
1 2 3 4 5 6 7