Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevariti muža ili ne?

Već neko vrijeme bavim se mišlju da prevarim muža.
2022 07 19
Ja češće puta napravim ovu prevaru u vezi torbice ali ovu drugu ne a nebih htjela da i on to napravi ali da kupi odijelo za 5000 i kaže 500 to bi bez problema odmah oprostila hahahahaha :D :') :')
2022 07 19
Budi frajerica pa njemu ovo reci u lice.
2022 07 20
Teški predumišljaj
2022 07 20
> Billy5: > Ako ga mislite prevariti npr. da je nova torba koštala 400 umjesto 1000 kn, onda može. 😉 😂😂😂
2022 07 20
> maremarenda: > Ja češće puta napravim ovu prevaru u vezi torbice ali ovu drugu ne a nebih htjela da i on to napravi ali da kupi odijelo za 5000 i kaže 500 to bi bez problema odmah oprostila hahahahaha :D :') :') 😂,mislila sam na pravu prevaru😉
2022 07 20
> KreativnoSelo: > Budi frajerica pa njemu ovo reci u lice. Jesi poludjela😂😂😂
2022 07 20
> Sanja8888: > Teški predumišljaj Pa,i je..Treba to znati i izvesti😂
2022 07 20
Možeš uvijek lagati i reci da si dobila na nagradnoj igri 😂
2022 07 20
Hmmm, ako je plan još u fazi teorijskog razmatranja, a bez stvarnog kandidata za provedbu, ne znam koliko je relevantno mišljenje krpičarske zajednice :') Vrlo je malo muških članova na ovoj stranici, no ako nema diskriminacije po pitanju spola i roda, možda bi sljedeća tema trebala glasiti: "Tražim osobu m/ž s kojom bih prevarila muža" :D
2022 07 20
> MaliPrincLu: > Možeš uvijek lagati i reci da si dobila na nagradnoj igri 😂 Ali,radi se o tjelesnoj prevari..🤫🤭
2022 07 20
> NadaMihaljevic: > Hmmm, ako je plan još u fazi teorijskog razmatranja, a bez stvarnog kandidata za provedbu, ne znam koliko je relevantno mišljenje krpičarske zajednice :') Vrlo je malo muških članova na ovoj stranici, no ako nema diskriminacije po pitanju spola i roda, možda bi sljedeća tema trebala glasiti: "Tražim osobu m/ž s kojom bih prevarila muža" > :D 😂😂😂😂ne vidim razloga zasto to ne bi bila tema i na ovom forumu.Mozda misljenje"krpičarske zajednice "i nije relevantno,ali daje "smjernice"🤭
2022 07 20
Čisto da pojasnim malo ovu moju dilemu.Prijateljice u mojem okruzenju cude se kako to da jos nisam to uradila(ispadam "glupa"),obzirom na moj izgled,vrstu posla kojim se bavim...Nije da mi je lose u braku,ali pomalo dolazi do monotonije,pa me pomalo kopka ta ideja.
2022 07 20
> danijelakau: > Čisto da pojasnim malo ovu moju dilemu.Prijateljice u mojem okruzenju cude se kako to da jos nisam to uradila(ispadam "glupa"),obzirom na moj izgled,vrstu posla kojim se bavim...Nije da mi je lose u braku,ali pomalo dolazi do monotonije,pa me pomalo kopka ta ideja. Okolina vrši pritisak, inače, ne bi ona jadna. :') Pa radije onda guglaš ili tražiš savjet kako začiniti brak a ne kako ga uništiti, odnosno varati do uništenja.
2022 07 20
Izgleda da me vrijeme pregazilo... iako se ne osjećam staro ,:) ne znam kad je prevara postala oblik društvenog izazova... ili ni "prijateljice" više nisu što su nekad bile...
2022 07 20
1 2 3 4 5 ... 8