Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevariti muža ili ne?

Da slažem se ,pa šta mislite da se nama drugim ženama ne nude nemoralne ponude ili našim muževima svašta,sve je u glavi i vašem ,moralu,zdrelosti, poštenju ,karakteru i koliko sebe cjenite i vašeg muža .Nemojte musliti samo da mi svi nemamo uleta i sl.Dovoljno da odeš u veću samoposlugu već ti puše za vratom nekakvi takvi pastuh,i šta trebam smješak nabaciti i jadna ja meni se lik nabacivao joj što je dobar mogla bih muža prevariti strašno ,a da ne pričamo fejsu i drugim mjestima.
2022 07 21
> KreativnoSelo: > > danijelakau: > > > Billy5: > > > A koja je to vrsta posla s obzirom da se očekuje varanje muža? 🤔 > > Recimo da trpim svakodnevne "ulete" i "nemoralne ponude".. > Kafić, kladionica? Taj koji takvo što nudi ili uletava - nisi ti ništa posebnija od drugih 50 kojima se uvaljuje. Ured☺
2022 07 21
> EMINNAD: > Da slažem se ,pa šta mislite da se nama drugim ženama ne nude nemoralne ponude ili našim muževima svašta,sve je u glavi i vašem ,moralu,zdrelosti, poštenju ,karakteru i koliko sebe cjenite i vašeg muža .Nemojte musliti samo da mi svi nemamo uleta i sl.Dovoljno da odeš u veću samoposlugu već ti puše za vratom nekakvi takvi pastuh,i šta trebam smješak nabaciti i jadna ja meni se lik nabacivao joj što je dobar mogla bih muža prevariti strašno ,a da ne pričamo fejsu i drugim mjestima. A,moram priznati da ima super uleta i super frajera,ali meni je jedan 12g mlađi zapeo za oko☺
2022 07 21
To je vec drugo Vi se ne bavite mišlju nego vas je privukao drugi muškarac,i malo vam je zatitralo oko mozda i “srčeko” Mjenjamo se kako strarimo bilo bi dobro muza upoznati sa tim promjenama pa naci zajednički nazivnik ,ima puno načina za začiniti brak Osobno znam ekipu (i dalje su u braku)koja ide u one svingerske klubove mislim po Istri ako se ne varam …privatni party 🙈ko voli nek izvoli Htjedoh samo reci da se treba potruditi da ponovo zatitra”srčeko”ako je veza usla u malo monotonije
2022 07 21
Pa slažem se da ima svega ali nevolim generalizirati . Jer imam iskustva u pristojnim kolektivima i nepristojnim . Jucer npr sam bila prisutna kolegica i ja imamo i radnog kolegu koji je također bio prisutan ,treća žena nije iz našeg kolektiva nije napadna nije vulgarna jednostavno srdačna (mozda malooo preveč za moj ukus)napominjem izgledom samo sve tu njegdje ali jednostavno zena provlači muške i to se vidi,takva se sa svima koketna srdačna ali nema krajnje namjere . Dok u bivšim firmama su zene bile koma znaci doslovno napasne vulgarne i muski su od njih bježali ….tako da svega ima Nije bas istinita tvrdnja da pas ne laje dok kuje ne mahne repom…..
2022 07 21
a muško kao muško- manje morala i svakoj će prići negdje će fora i proći a kada prođe zašto ne ,bez obzira na izgled i sve - vjerujte to im nije bitno ali imponira ...no s ženske strane je ipak drugačije, naravno postoje svakakvi odnosi no je bi prijevara baš tako jednostavna ?nekome je (više muškoj strani) ali jedno je da idete spavati uvijek s jednom te istom osobom- samim sobom...može li se imati miran san nakon ? ali okolina nikako na tu temu ne može vršiti pritisak jer imate iznad 18 godina i svoj mozak
2022 07 21
> danijelakau: > > EMINNAD: > > Da slažem se ,pa šta mislite da se nama drugim ženama ne nude nemoralne ponude ili našim muževima svašta,sve je u glavi i vašem ,moralu,zdrelosti, poštenju ,karakteru i koliko sebe cjenite i vašeg muža .Nemojte musliti samo da mi svi nemamo uleta i sl.Dovoljno da odeš u veću samoposlugu već ti puše za vratom nekakvi takvi pastuh,i šta trebam smješak nabaciti i jadna ja meni se lik nabacivao joj što je dobar mogla bih muža prevariti strašno ,a da ne pričamo fejsu i drugim mjestima. > A,moram priznati da ima super uleta i super frajera,ali meni je jedan 12g mlađi zapeo za oko☺ e to nipošto nemoj propustiti, i ja bi hahahah...
2022 07 21
Nemojte, poslije će vam biti žao. Povrijedit ćete i muža i sebe. Naročito, ako imate djecu. Bolje se rastati od muža, pa onda započinjati nešto novo.
2022 07 21
> Billy5: > Kako zračiš, tako privlačiš. Znaju muškarci kojoj trebaju prići. Imam prijateljice koje rade po uredima pa su pristojne i uredne dame koje nemaju iskustava s nemoralnim ponudama. A svugdje ima vulgarnih i muškaraca i žena koji žele zadovoljiti svoje niske strasti ne razmišljajući koga bi pritom mogli povrijediti. Pa i ja sam pristojna i uredna dama u uredu.Ali van njega sam😈😂
2022 07 22
> Laninkutak: > Nemojte, poslije će vam biti žao. Povrijedit ćete i muža i sebe. Naročito, ako imate djecu. Bolje se rastati od muža, pa onda započinjati nešto novo. Mali "izlet"nikog nije ubio?🤔🤭
2022 07 22
Nisam ni znala da su žene tolike "svetice"(barem ovdje)🤭.Mislila sam da su mnoge danas poput muskaraca🤔.Zgrabi priliku i uzivaj😁
2022 07 22
> danijelakau: > Nisam ni znala da su žene tolike "svetice"(barem ovdje)🤭.Mislila sam da su mnoge danas poput muskaraca🤔.Zgrabi priliku i uzivaj😁 Nisu niti muškarci svi isti kao i žene isto..
2022 07 22
Katastrofa… Ja se nadam da je ovo neka šala😂😂
2022 07 22
Nekako sumljam da se zeza Ima tu dobrih komentara I ja sam u recimo 20 -tim razmišljala zasto je ako muško prevari frajer a ako zena prevari k….? Moj grad recimo nije neka konzerva većina nas je probala ili raditi vani ili bar vidjela malo svijeta ,ali taj svijet nije nesto bolji ili napredniji od nas…barem ja to nisam vidjela tad ali ni sad kad sam duplo prošla dvadesete Ali valjda ja jesam konzerva nisam niti dečka niti muza nikad niti zelju imala ,a kamoli da sam to napravila E sad jel mi zao ,,,sad nije …hocu li žaliti?neznam Jednom mi je stara gospođa (90+ jos je na kafe isla)rekla da joj je zao ,ča nije malo promjenila ,dali cu tako i ja ako doživim…e neznam
2022 07 22
> EMINNAD: > > danijelakau: > > Nisam ni znala da su žene tolike "svetice"(barem ovdje)🤭.Mislila sam da su mnoge danas poput muskaraca🤔.Zgrabi priliku i uzivaj😁 > Nisu niti muškarci svi isti kao i žene isto.. Oni su još gori😂
2022 07 23
1 2 3 4 5 6 7 ... 8