Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Gdje prodajete osim na Krpicama?

Pozdrav drage djevojke! Dakle, zanima me gdje sve prodajete odjeću osim na Krpicama? Na kojim stranicama, Facebook grupama? Pošto je prodaja na Krpicama doslovno stala od kada je stigao novi dizajn, mislim da će nam svima dobro doći ova tema…
prije 9 dana, 16:01
--> https://mojekrpice.hr/forum/t/282658/vinted-aplikacija-za-prodaju-rabljene-odjece
prije 9 dana, 16:58
Daj babi milju Crvena kraljica Mojekrpice i moj ormar Ne kupuj, razmijeni, pokloni, udomi Sve do 1 EUR Krpice i prodaja robe U nekim grupama imate i grupni chat
prije 8 dana, 04:59
Odustala sam od fb grupa jer su se pokazale kao promasaj, pogotovo aukcijske.
prije 8 dana, 06:14
Vinted, marketplace i ovdje🤗 od facebook grupa sam odustala jer traže sto slika, mjere, uzimaju podatke i više se ne javljaju ( izuzev pojedincima, ima i ok žena ali rijetko).
prije 8 dana, 08:02
Nigdi :")
prije 8 dana, 08:15
Sad vise ni na krpicama. 😅
prije 8 dana, 08:20
Na fb imate grupe : moje krpice moj ormar, vrckave shoppingholicarke , original markirane stvari i dodatci. Ja sam probala vinted ,ali sam ocito baksuz jer mi se cini da samo meni tamo ne ide 😟. A krpice su dolaskom novog dizajna totalno stale ...
prije 8 dana, 08:46
> glitterica: > Na fb imate grupe : moje krpice moj ormar, vrckave shoppingholicarke , original markirane stvari i dodatci. > Ja sam probala vinted ,ali sam ocito baksuz jer mi se cini da samo meni tamo ne ide 😟. > A krpice su dolaskom novog dizajna totalno stale ... Ni meni za sad ništa na Vintedu Ali zato sam se u grupi Ne kupuj riješila nekih stvari
prije 8 dana, 09:27
> iskrica83: > Daj babi milju > Crvena kraljica > Mojekrpice i moj ormar > Ne kupuj, razmijeni, pokloni, udomi > Sve do 1 EUR > Krpice i prodaja robe > U nekim grupama imate i grupni chat hvala na info
prije 8 dana, 09:29
Ovdje je sve stalo. Vidim da i vama. Baš sam razočarana sa svim ovim novostima ovdje.
prije 8 dana, 15:17
> Desinićka: > Sad vise ni na krpicama. 😅 :')
prije 8 dana, 16:24
E super, ja isto mislim krenuti na marketplaceu prodavati… ako treba napraviti i poseban profil za prodaju odjeće… Da, upravo tako tu je sve stalo…dva puta sam oglasil Tommy Hilfiger tenisice po 30EURA!!!! I nikada manje pregleda…prije bi bile prodane već odavno, ja više ni ne gledam oglase…imam osjećaj da žene više ni ne objavljuju… baš šteta. Na kraju sam ih obrisala… Inače na krpicama sam od cca 2010. Godine ovo mi je drugi profil i već i na njemu imam 97 pozitivnih recenzija…baš šteta.
prije 7 dana, 11:36
> iskrica83: > Daj babi milju > Crvena kraljica > Mojekrpice i moj ormar > Ne kupuj, razmijeni, pokloni, udomi > Sve do 1 EUR > Krpice i prodaja robe > U nekim grupama imate i grupni chat Ovo ću sve danas istražiti…hvala! 😊
prije 7 dana, 11:39
Na njuškalu tu i tamo nešto prodam, a vinted nisam nikako skužila pa obrisala 🫣
prije 6 dana, 19:26
1 2