Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Smanjen broj pregleda

Sa dolaskom novih krpica, srušio se jedan "ruzicasti svijet" koji je funkcionirao.. Na krpicama sam preko 10 godina i ovo nisu krpice koje sam zavoljela. Imala sam komunikaciju sa predivnim djevojkama, bilo je i onih manje ugodnih ali i to je dio iskustva. Slanje paketa je bilo posebno veselje, nekakva interakcija sa stranom osobom kojoj želiš opravdati sva očekivanja. Da dobije cist, lijepo upakiran proizvod uz nekakav pokloncic i da se jednostavno povratno javi zadovoljna. Krpice su me naučile prodaji. Brzoj i efikasnoj komunikaciji. Danas, sa novim krpicama moj artikl ima jedva 7 pregleda u tjedan dana. Što se dogodilo? 7 pregleda sam znala imati u jednom popodnevu a ne u tjedan dana. Nove krpice su nas itekako udaljile i sakrile jedne od drugih. Zašto je cilj da se smanji funkcionalnost ove stranice? A očigledno je, jer većina piše da sa dolaskom novih krpica nitko ništa nije prodao. Do starih krpica za mene niste imali konkurenciju, niti bi ju imali da se pojavilo sto različitih "Vinteda" itd... Zašto raditi promjene sa kojima su korisnici razočarani?
2024 05 04
Prilikom ove promjene jako teško su se otvarali oglasi ili bilo što pa smo svi tako izgubili interes za njima na kojima smo svakodnevno bili uz kavu, šteta, sad je nešto bolje ali još uvijek to nije to, neki smo čak razmišljali o zatvaranju stranice i onda je došlo do poboljšanja otvaranja pa možda bude bolje vidjećemo. U pravu ste za preglede samim time se i vidi da većina odustaje, za preglede sam primjetila i kod mene isti slučaj , dok ranije nije bilo tako. Nadajmo se da će se vremenom to srediti jer bar sad otvaramo brzo oglase pa će i ostalo doći na svoje bar se nadam. :D
2024 05 04
možda bolje pisati po onoj glavnoj temi u kojoj je puno upisa i korisnica, tamo je i o tome riječ..... cure se tuže na manje pregleda....i nikakvu prodaju...ja mislim da smo se malo zagušili sa svim i svačim, a došlo i ljepše vrijeme pa smo svi vani......i li su ove koje su pisale da će otići na druge stranice stvarno i otišle!!!!
2024 05 04
Da, jako sam tužna. Jako sam voljela krpice. Sve je stalo i nije više kao prije. Vratite nam sjaj starih krpica.
2024 05 04
Svaka rijetka promjena koja bude ovdje me razočara...naviknut ćemo se ipak, kao i do sada... Iako...najradije bih prodala sve artikle s profila za neke sitne novčiće ili se riješila svega preko neke ogromne zamjene i izbrisala profil 🙄 🙈
2024 05 04
Vratite nam naše stare Krpice, ovo kakvo je sada više nije gledljivo...Ja se uopće ne snalazim a vjerujem da i više njih!
2024 05 05
Ne samo da se stranica sporo otvara, da dizajnom ne valja i da su pogledi pali. Za mene je veci naglasak na tome sto je stranica puna lopova i prevaranata. To je jedino sto ovih dana citam. A ovo za dizajn je samo cherry on top. Nitko vise nista lijepog ne dozivi i svi su sumnjicavi prema drugoj osobi. Ja bih curama uz kupnju slala malu Merci bombonijeru limited edition koju sam jos ekstra uzimala u susjednom gradu jer ih samo tamo ima, a zauzvrat ne bih ni dobila informaciju je li paket stigao, je li u redu. Precudno ponekad. Isto tako ne sjecam se kad sam imala zadnju interakciju u kojoj me se nije navlacilo sa tisuce pitanja, cijenjkanja i drugih zelja, da bi na kraju osoba rekla da nema novca za kupnju! Takodjer sam razmisljala obrisati/ ugasiti profil, ali za sad jos necu.
2024 05 06
Drage cure, evo da vas utješim. Nema pregleda i prodaje kao prije jer su se stvari promijenile - veća ponuda i konkurentske stranice za prodaju, ali još uvijek to nekako ide. Svaki dan dobijem poneki upita,a dogodi se i prodaja. Treba uložiti puno više vremena i truda nego prije,a to nije lako.
2024 05 07
Vecina nas nema vremena da toliko sati izdvoji na to natezanje. Svaka cast vama i drugima koji unatoc svim obavezama i to sve uspiju izgurati! I sto imate strpljenja za to. Za mene se taj trud do sada nije isplatio, stoga ni nemam vise motivaciju.
2024 05 07
> SilaVila: > Drage cure, evo da vas utješim. > Nema pregleda i prodaje kao prije jer su se stvari promijenile - veća ponuda i konkurentske stranice za prodaju, ali još uvijek to nekako ide. Svaki dan dobijem poneki upita,a dogodi se i prodaja. Treba uložiti puno više vremena i truda nego prije,a to nije lako. Prestale su funkcionirati sa promjenom koju su one same sebi uvele. Sjećam se kad se otvorio profil "Moje krpice" na FB.. Koliko je djevojaka otišlo ali su krpice i dalje funkcionirale. Pregledi i prodaja su išli. Kako je jedan Vinted mogao srusiti tako dobro uhodane krpice a 90% ih je izjavilo da im se ne sviđa Vinted. Ja ne znam da li ljudi koji vode ovaj projekt žive od toga posla? Vjerujem da da, koga pokušavaju uvjeriti da je ovo ok? Kad im svi odu i kad ugase stranicu, da li će im onda biti ok? Ili im je to i cilj.
2024 05 07
Vinted je trenutno hot spot jer nema poštarine (još ovaj mjesec), veći je izbor, povoljnije cijene i stranica je funkcionalnija od MK. Jedini minus - korisnička podrška im je očajna, nemaju admina kojeg možete kontaktirati kao mi ovdje. I nema foruma, navodno je ukinut jer ga nisu mogli držati pod kontrolom (npr. ljudi su se masovno reklamirali na svakoj temi, spamovi i sl.). Baš me zanima koliko se promijenila posjećenost na MK od kad su uveli novi dizajn? 🤔 Čini se da jedino top članovi nemaju problema s pregledima i prodajom.
2024 05 07
> ProdajaOdjece7: > Svaka rijetka promjena koja bude ovdje me razočara...naviknut ćemo se ipak, kao i do sada... > Iako...najradije bih prodala sve artikle s profila za neke sitne novčiće ili se riješila svega preko neke ogromne zamjene i izbrisala profil 🙄 🙈 S ovim se skroz slažem, sve ove promjene su mi ubile volju za krpicama i najradije bi se samo rješila svega i ugasila profil.
2024 05 08
Bolje da se ne vide pregledi, padnem u depresiju 😂 Niti tko gleda, a kamoli da pita 🥹
2024 05 08
Isto tako. Ja sam platila dva proizvoda da budu kao promovirani i doslovno cijeli dan tri pregleda. Slazem se u potpunosti s inicijativom da se vrate stare Krpice🙂
2024 05 10
Stari dizajn vam neće vratiti preglede. MK su u međuvremenu postale zajednica od preko 450 000 korisnica (ok, neke nisu aktivne, ali moguće da će biti), broj artikala se udeseterostručio, pojavio se Temu, odjeća po dućanima može se naći po vrlo povoljnim cijenama, a i mi sami trebamo manje toga jer imamo toga za 3 života (barem ja). Oko mene su se kolegice počele mijenjati za stvari, svaka svako malo nešto donese i pita tko hoće, svi uzmu što žele i nitko nikome nije ništa dužan. Prijateljica mi je nedavno donijela takvu lijepu košulju koja joj je prevelika, a meni taman. Milina. Kupila sam joj jastučnice za boravak. I tako....najgore je ako previše računate na prodaju ovdje, a ništa se ne događa, korisnice s najvećim očekivanjima najviše su možda razočarane. Žao mi je zbog toga, ali tako su se zavrtile stvari...
2024 05 10
1 2