Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

> cici1810: > > lilarose: > > Ovo mi je trenutno najbolji naš panel, uzela već 2x10€ bon ove godine, i sad mi još malo fali do trećeg bona: > > https:// jaznam.hr/?Data=referrer%7c6A78414A4909B83C464B808476F7EEA9;xbt%7c102#register" > > (treba skupiti 1000 bodova za bon od 10€ - a jedna anketa bude između 100-200 bodova, ovisi o dužini > Svaka čast, ja pokušavam skupiti pa nikako do neke isplate, a odgovaram na sve što mi dođe. No često bude da je anketa već zatvorena ili da ne odgovaram traženim profilu. Jeste li instalirali i aplikaciju? Ja sam 3 njihova bona ove godine zaradila (svaki od 10€) - ali trenutno je očito malo zatišje, nema baš anketa ni na drugim panelima - ali obično tako bude ljeti (godišnji odmori su, pa valjda zato...)
2023 08 08
Surveyeah - isplaćuju na Paypal - Treba skupiti 50 bodova za 5€ https❓/ panel.surveyeah.com/hr/p/3096921?s=share-link Update: u nešto više od godinu dana sam skupila 4 isplate od po 5€, što je zapravo solidno. Anketa obično bude dosta, ali se brzo popune ili ne odgovarate po profilu, pa se na kraju sporije ispunjavaju - ALI ono što je važno je da se trebate sami logirati na panel i to je najbolje kasno popodne ili navečer. Ja sam se logirala zadnja 3 dana i uspjela skupiti 15 bodova na par anketa, što mi je bilo dovoljno za isplatu. ;)
2023 08 16
Zadnjih 6 mjeseci zarađujem preko interneta. Riješavam ankete i neke male zadatke za poboljšanje AI. Žao mi je što nisam prije krenula s time jer se uspije zaraditi za koju krpicu, pokrit kave po kafićima. Ne oduzima mi previše vremena, kad putujem s posla riješim dostupne ankete. Ankete riješavam preko: Attapoll (u 6 mjeseci 32€): attapoll.app/join/lqgnt Surveytime ( u 6 mjeseci 11€) Ipsos (2 bona za dm u vrijednosti 80kn)
2023 09 04
> iskrica83: > Cure, koje ste se registrirale na Swagbucks,ako imate bilo kakvih pitanja, slobodno me pitajte. Bodove možete zaraditi i gledanjem filmova.Javite se pa ću objasniti kako radi. > Može se isplatiti na paypal , Amazon poklon bon ili Zalando. Jeli možete meni poslati u inbox?
2023 10 07
Je li netko već povukao isplatu sa Swagbucks-a? Ja sam prešla 800 bodova, pa se nadam do kraja mjeseca skupiti za isplatu. x-) ;) Attapoll me ugodno iznenadio, svaki mjesec po par eura skupim. Treba samo što češće provjeravati aplikaciju, tj. otvoriti je i onda kad nije došla anketa :D attapoll. app/join/pzxkg (bez razmaka poslije točke ) Usput: ovu nemogućnost stavljanja linkova ovdje na forumu nikako da razumijem. Čemu to?
2023 10 08
Evo da odgovorim sama sebi :D Zatražena isplata sa Swagbucksa prije 2 dana - danas sjelo 10 USD na Paypal ;)
2023 10 19
Imam nekoliko novih stranica s anketama, ali kako mi ovdje neda stavljati linkove - ako nekog zanima, neka mi u pp pošalje e-mail, pa proslijedim referal link. :) Isplata je na Paypal, ide već od skupljenih 2 USD, ja sam na jednoj to skupila u par dana doslovno, samo treba svaki dan provjeravati baš na stranici i klikati sve ponude - čak i ako ne odgovaraš za ispunjavanje anketa, dobiješ od nekih bodove i samo za otvaranje ankete.
2023 11 10
I ja sam ispunjujem na Attapoll. Od svih anketa koje sam probala ovo mi se cini najboljim. Odmah pise koliko € se dobije za ispunjavanje odredjene ankete. Kratke su i cesto ih ispunim i za krace vrijeme nego sto pise. Ispata je moguca nakon sakupljenih 3€ Evo link ako zelite probati: attapoll.app/join/hznpi (neda mi napisati citav link, fali http ispred) Dosta jednostavna registracija. Aplikacija salje obavjest kad su dostupne nove ankete :) Slobodno mi se javite u inbox ako imate pitanja :)
2023 11 12
Pozdrav krpicarke! znam da nisu ankete, ali evo: Vjerojatno ste vec cule za Revolut. Mogu dobiti 40€ bonusa ako pozovem prijatelje. Dijelimo pola-pola! Znaci tko se registrira preko mene na Revolut i ispuni ove uvjete: Potvrditi identitet (potrebna osobna) i proći provjere pod nazivom "Upoznaj svoga klijenta" (KYC) Nadoplatiti svoj račun povezivanjem na drugi bankovni račun ili pomoću bankovne kartice Naručiti fizičku Revolut karticu (poštarina ispod 7€) Odraditi 3 kupovine veće od 5€ (može se koristiti odmah virtualna kartica) Uplacujem mu preko revoluta 20€ Uplata je vidljiva odmah. Javite mi se porukom za dodatne info i za link preko kojeg se registrirate. Revolut mi se stvarno pokazao odlicnim, vođenje racuna je besplatni, transfer s racuna je bez naknada, uplate sjednu odmah, sto je suoer za krpice, karticu imate na mobitelu, imate mogucnost stednje, kupovina kripto valuta...itd Ako imate pitanja slobodno se javite, ja sam se preporodila s ovim, također sam preko linka prijateljice odlucila probati i nisam pozalila
2023 11 16
2 zanimljiva panela ZoomBucks i CGloot - ja sam ih tek prije malo više od mjesec dana "otkrila" Osim anketa imaju i klikanje na oglase (nose bodove) i igranje igrica (preuzimaju se na mobitel) Ja sam unatrag mjesec dana na ZoomBucksu skupila oko 3,5€ a na CGlootu oko 4,5€ S time da sam preuzela samo jednu igricu, i još je igram (ide po razinama, pa svaka razina nosi bodove) ispunila par anketa i klikala par puta dnevno na oglase. Za ostalo čekam da imam malo više vremena :D 8€ mjesečno nije sad neki iznos - ali to je godišnje skoro 100€ Kako ne mogu ovdje staviti linkove - ako netko želi probati, neka mi pošalje e-mail pa mu pošaljem link (jer ne mogu stavljati niti u privatne poruke... :D)
2023 12 03
Pitanje ako se netko susreo s tim. Još 10.11 sam preko JaZnam panela zatrazila digitalni bon kojeg jos nisam dobila. Je li normalno da se ceka toliko dugo ili je vrijeme da ih kontaktiram? 😅
2023 12 13
> anamaria1710: > Pitanje ako se netko susreo s tim. Još 10.11 sam preko JaZnam panela zatrazila digitalni bon kojeg jos nisam dobila. Je li normalno da se ceka toliko dugo ili je vrijeme da ih kontaktiram? 😅 Ja sam zatražila isto u 11. mjesecu i došao je negdje 8 ili 9.12. Pogledajte u spamu, ako nije, pošaljite im mail. ;)
2023 12 16
Pozdrav! Je li tko na Marketagentu tražio isplatu na tekući račun? Je li sve prošlo u redu?
2024 03 05
1 2 ... 11 12 13