Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

ORTODONT SPLIT

Pozdrav cure, molila bih Vas za pomoć pri pronalasku provjerenog Ortodonta za dijete od 10 godina? Po mogucnosti nekog tko ima ugovor sa HZZO ? Barem djelomično zbog aparatica za zube Nalazim samo privatnike od 2000 € pa na dalje Hvala
prije 20 dana, 08:03
Jedinog sta ti mogu preporucit je Dr David ne radi s HZZO sama sam s dicom prosla ortodonticu Andreja Novosel Mitar ali nije mi se svidila, isli smo godinama porazavajuce iskustvo, imas i Radicu isto ajme meni. Moras dolazit godinama svakih 9-12 mjeseci da bi dobio odobrenje od HZZO za aparatic, tribas bit u sustavu ... cekanje beskonacno termin tipa u 11 na red dodes u 12.30 strasno. Dobila san djelomicno pokriveno od HZZO ali kad san vidila ugovor koji mi je dala ostala san u soku, odnila ga svojoj zubarici privatnici koja mi ga je iskidala odma. Zubarica mi je preporucila Dr Davida i rekla da je vidila njegove rezultate kod svojih pacjenata i da su najbolji. Kad zbrojim sve izgubljeno vrime i stres 3k eura mi se isplatilo skroz a o tretmanu kakav dobiju dica opcenito pacjenti ne triban ni govorit. Pitaj svoju zubaricu koga bi ti preporucila, otidi na konzultacije kod par njih priko hzzo i otidi u nekog privatno jer su konzultacije free pa ces vidit razliku.
prije 19 dana, 06:08