Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tema za prijavu fejk proizvoda

Kozmetike, odjeće, modnih dodataka - koji su OČITO fake, a to nije očitovano u artiklu. Brisat ću one koji krše pravila o slikama, tagovima i preprodavanju itd, no ako nisam sigurna je li fake ili ne, neću brisati jer nisam stručnjak i jer je na svakom korisniku da TOČNO opiše proizvod. Poslat ću poruku korisnicima s upozorenjem o pravilnom označavaju artikala.
2014 09 15
koje je pravilo o preprodavanju?
2014 09 15
Kad će tema za prijavu lažnih profila? Ne mislim pritom samo na prevarantice, već na članice koje ih imaju po par, lajkaju same svoje artikle, ostavljaju si povratne, maltretiraju druge po forumu i inboxima i slično. Hoćemo li dočekati nešto slično u dogledno vrijeme?
2014 09 15
@doraaa: sve piše u temama s pravilima i postavljanju oglasa. @oldtajmerka: za članice koje imaju višestruke profile mi se obratite u inbox, kad se nakupi njih dosta ću slati na ip provjeru sve tehničaru jer ne mogu blokirati profile bez da se provjeri prvo.
2014 09 15
znaci,dozvoljeno je prodavati fejk,samo u oglasu mora biti napisano da je fejk i to je to? Cini mi se fer.
2014 09 15
Već sam ti se obratila, ali opet ću. Hvala!
2014 09 15
@dunja88: da, bitno je samo da je opis artikla točan.
2014 09 15
da se nadovežem, koliko ja znam original parfemi imaju svoj serijski br ..mora biti na kutiji i bočici proizvoda.
2014 09 15
čisto informativno sam išla vidjet na google "chanel aube"..i ta nijansa u asortimanu Chanel pudera izgleda da postoji...
2014 09 15
kikita, ono kaj ja vidim guglo baca samo na fejk proizvode, na službenim Chanel stranicama nema nijanse Aube, a još manje pod izborom boja za puder Lift lumiere.
2014 09 15
CodyVulf, trebalo bi objasnit po čemu se vidi da nije original. [:smijesi]
2014 09 15
Aha, ispričavam se [:smijesi] Pa ovako Zarine ogrlice koštaju puno više od ovih i mogu se kupiti samo u njihovim trgovinama. Ne vjerujem da ih kupuje u dućanu i da ih prodaje po 50 ili 100 kuna nižoj cijeni. Na isporuku se čeka više dana, a točno takve ogrlice se mogu kupiti na Aliexpressu, znam jer sam sama naručivala identične kopije. Mislim ok kužim da treba neki dokaz, al ovo je preočiti dobar fejk s Aliexpressa koji se prodaje pod original naivnim curama..
2014 09 15
aaliyah - u isto vrijeme [:smije] :five:
2014 09 27
gea hahahah [:smije] [:smije] [:smije]
2014 09 27
Kupimepovoljno sam primjetila još prije godinu dana kad sam otkrila Krpice, same fejkove ima tako da ništa nije sigurno kupit (osim ako ne želite fejk po cijeni po kojoj se može original nabavit), nekad je imala i MAC, Chanel, Lancome [:smije]
2014 09 27
1 2 3 4 5 ... 14