Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zarađivanje putem anketa

Koja je najpouzdanija od svih? Da traži najmanje osobnih podataka?
2020 09 17
Pozdrav Ja koristim Ipsos i JaZnam. Preko Ipsosa sam dobila bon u plodinama od 80 kn. Ankete sam ispunjavala negdje pol godine Ukoliko se netko želi registrirati preko mog linka na ankete JaZnam evo ga u nastavku: https://jaznam.hr/?Data=referrer%7c;xbt%7c102
2020 09 23
Ja sam na Ipsosu godinama, također redovito dobivam ankete i od Jaznam, JTN panel-a, Hendala, ovi ostali malo kaskaju, ali može se ok bonova "zaraditi", s tim da neki sada po novome uplate vrše na tekući. Ne brine me davanje podataka jer se nikada ništa nije dogodilo, ankete sam počela još davne 2013-te rješavati, dok je puno drugih tvrtki još bilo aktivno.
2020 09 24
Pozdrav, također šaljem pozivnice za ankete ako netko želi. Trenutno popunjavam 1. Ipsos 2. Ja znam 3. Talk online panel 4. Jnt panel 5. Impove 6. Daedalus 7. Medina 8. Marketagent. 9. DataDiggers 10. Brain aktive 11. Peekator 12. Hendal hrnation 13. Gfk panel kućanstva ( skeniranje kupovina) 14. Tgm panel. Ako želite poveznicu, napišite mi svoj mali u inbox.😊
2020 10 09
> MARTINA1984V: > Na ovoj stranici se moze brzo zaraditi.Malo je zamorno ali u 1h se moze osvojiti 300$.Kao i svugdje uvijek postoji jedna caka a to je da prije nego ti isplate novac na paypal ili tekuci racun morate pozvati jos par prijatelja. > https://yvimoney.xyz/121342530939728/ Strah me je uopće i kliknuti na link kad vidim domenu xyz. Iako ne vjerujem u brzu i laku zaradu, možete li pojasniti o čemu se radi na navedenom linku?
2020 11 18
Koliko čitam po netu (Google sve zna...) - navlakuša. "Money. xyz" sites are all scams. They falsely promise users for paments in exchange for viewing ads, while they send no-quality traffic to e-commerce websites."
2020 11 19
> Nicky83: > > ProdajaOdjece7: > > Ja ispunjavam na dosta stranica...većinom se dobiju bonovi od 100 kn za trgovine, ne tako brzo jer ankete nisu česte, ali skupi se toga kad ispunjavate na više stranica. Ima i jedna koja isplaćuje novce na Vašu karticu i jedna koja isplaćuje na Paypal. Ukoliko netko želi početi riješavati, neka se slobodno javi s mailom pa pošaljem pozivnice za sve koje ja znam i riješavam :D > Može li pozivnice koje imaš na mail [email protected] hvala ako može poveznica na mail [email protected] hvala
2020 12 18
Nedavno, na internetu možete zaraditi prilično dobar novac, osobito u naše vrijeme zbog cijele situacije u svijetu. Možete samostalno čitati na mreži https://hr.vvikipedla.com/wiki/internet, na sva pitanja možete pronaći odgovore.
2021 01 03
Ja skeniram kupovine, ispunjavam ankete i uključena sam na stranicama gdje se isplaćuje na paypal račun ili amazon, a bodovi se skupljanjem ispunjavanjem kvizeva, igranjem igrice, ispunjavanjem anketa i pretraživanjem stranice.
2021 01 05
Paneli (ankete) koji isplaćuju na tekući račun: TalkOnline JTN panel (iako može i na Paypal) Daedalus Paneli (ankete) koji isplaćuju na Paypal: MyVoice TGM panel Marketagent Paneli (anekete) koji šalju poklon bonove (DM, Müller, Lidl, Plodine...) Mediana panel Improve Online Ipsosadria Jaznam Hrnation Hendal To su paneli s kojih sam već dobila isplatu/bonove. Brain Active Panels - nisam dobila isplatu ali isto navodno isplaćuje na Paypal Peekator - isto šalje bonove, ali od njih nisam već dugo dobila anketu Promocija Plus - isto bonovi, ali ni od njih nema anketa već dugo Ako netko želi pozivnice za popunjavanje neka mi pošalje e-mail adresu. :) 1550 kn sam lani
2021 01 07
> MARTINA1984V: > Na ovoj stranici se moze brzo zaraditi.Malo je zamorno ali u 1h se moze osvojiti 300$.Kao i svugdje uvijek postoji jedna caka a to je da prije nego ti isplate novac na paypal ili tekuci racun morate pozvati jos par prijatelja. > https://yvimoney.xyz/121342530939728/ Ja sam pokušala ,prijavila se i što sada . Klikam one brojeve. Zar samo to ! Ako gledam reklamu koju nude ispod ništa se ne dešava.
2021 01 08
Hej,ja sam nova pa čitam malo stare objave. Ako ste slučajno još uvijek ovdje možete mi poslati poveznicu za talk? Hvala unaprijed😄 > Felis79: > Trenutno ispunjavam ankete za Talk i Ipsos. > Zadovoljnija sam sa Talk-om, češće mi šalju ankete. Ako nekoga zanima, poslat ću mu pozivnicu. > Također, slobodno mi se javite ako mi netko želi poslati pozivnicu za neku drugu firmu.
2021 01 15
Dan!Ja bi željela linkove za panele gdje šalju bodove pa skupljaš tako bonove. Možete mi poslati na ovaj gmail:[email protected]. Nadam se da Vam neću oduzeti puno vremena.😃> lilarose: > Paneli (ankete) koji isplaćuju na tekući račun: > TalkOnline > JTN panel (iako može i na Paypal) > Daedalus > Paneli (ankete) koji isplaćuju na Paypal: > MyVoice > TGM panel > Marketagent > Paneli (anekete) koji šalju poklon bonove (DM, Müller, Lidl, Plodine...) > Mediana panel > Improve Online > Ipsosadria > Jaznam > Hrnation Hendal > To su paneli s kojih sam već dobila isplatu/bonove. > Brain Active Panels - nisam dobila isplatu ali isto navodno isplaćuje na Paypal > Peekator - isto šalje bonove, ali od njih nisam već dugo dobila anketu > Promocija Plus - isto bonovi, ali ni od njih nema anketa već dugo > Ako netko želi pozivnice za popunjavanje neka mi pošalje e-mail adresu. :) > 1550 kn sam lani
2021 01 15
> ErinHorvat: > Dan!Ja bi željela linkove za panele gdje šalju bodove pa skupljaš tako bonove. Možete mi poslati na ovaj gmail:[email protected]. Nadam se da Vam neću oduzeti puno vremena.😃> lilarose: Poslala sam vam. ;)
2021 01 15
Pozz, zanimaju me dvije stvari, može li mi netko napisati konkretno nakon koliko dugo šalju kupone? To ide svaki mjesec ili sve dok se ne skupi određeni broj bodova? Te koliko je potrebno imati bodova u svakom od navedenih panela da bi dobio kupon? Mediana panel Improve Online Ipsosadria Jaznam Hrnation Hendal TalkOnline JTN panel Daedalus
2021 01 19
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 13