Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pise 150 a kosta 500

Vec 1000i x mi se desava isto, pise cijena 150 kn ili po dog posaljem upit sa pitanjem koja je min cijena jer mi je fora otkinut bar postarinu i dobijem odg 500 kn, pa zasto pise 100, no coment...
2015 08 10
dok je ifka reagirala na oglase od 1kn, ekipa je pocela stavljat 2kn [:hihot]
2015 08 10
Bas tako, komaaa
2015 08 10
Klasična navlakuša.Jednom sam ja korisnici poslala upit za cipele(napokon si našla po volji i broj 41). Nije bila marka.Cijena je bila na profilu 70,00kn.Kad sam poslala upit i tražila dodatne slike,samo mi je napisala kako su cipele 250,00kn+poštarina i da ne slika dodatno i da kaj ja hoću. [:smije] Ok,,, [:smije] Hvala lijepa doviđenja.. [:frustriran]
2015 08 10
a ne kužim ako je 100 onda je sto ja sam stavila na lot cijenu i dobila sam zbunjujuće pitanje e sad mi je jasno i zašto....da mi to netko napravi aaaaa ma ne bi kupila da taman da ih godinama tražim užas ako je 100 onda je 100 a ne 1000 ah ovdje valjda inflacija [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 08 10
Tipična navlakuša. Pojedine korisnice stvarno idu u krajnost. Kad uletim u takve oglase samo nastavim dalje to je baš zamarajuće i nepotreban gubitak vremena. Ono što je zbunjujuće je kad spomenit ću svoj zadnji biser: dogovaram se za patike od 400 kuna i onda mi ona kaže da je slika stara i da su patike od slikanja maximalno nošene i to hladno odgovori i dalje očekuje suradnju [:sokiran] [:sokiran] a od tada patike i dalje stoje sa istom slikom i cijenom u ponudi.
2015 08 10
Hehe, po meni, poštenije je staviti cijenu 1 kn i napisat cijena po dogovoru, nego napisat cifru i onda je u boxu dignit ...
2015 08 10
Malllaaaa nije poštenije jer ni to nije po pravilima krpica. Pravila bi trebala biti jednaka za sve. Neke to ovdje dobrano zaobilaze a to nije u redu.
2015 08 10
Joooj zbog takvih me kad snizim cijenu na 10 ili 20 kn redovito pitaju jel stvarno ta cijena artikla [:place] [:frustriran]
2015 08 10
A što je sa ljudima koji praktički sve živo što imaju mijenjaju? Meni je teško procijeniti svoju robu, nezz što da napišem, iskreno....
2015 08 10
ja se sjecam prije par godina mi jedna torba zapela za oko kostala je 120 kn, posaljem upit kad ono dobim odgovor "sorry greska torba je 220.. rekoh "hval nebih ako je torba sa greskom a jos 220 kn a pise u oglasu 120 [:smije] [:smije] [:hihot]
2015 08 10
malllaaaa, i meni je palo na pamet staviti tako kunu, i onda objašnjenje.. samo javljaju li se ljudi tako i stvarno sami predlože? Znam da je bilo par tema tu da su to "gluposti, piše kuna, ja se ponadam i onda paaf".
2015 08 10
A ono znaju doć sa ponudom, evo prije sat-dva javila mi se curka za crnu haljinu a ima 15ak stvari, ako mi ponudi što zaista trebam (dala sam joj popis od 20-30 stvari, uglavnom na kalup omiljenih), rado ću je dat, ne treba mi kunu platit što se ono kaže....
2015 08 11
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija